کد خبر 390437

۸ تصویر زیرخاکی از اسطوره هالیوود

مرلین مونرو را می توان یکی از سرشناس ترین ستاره های زن تاریخ سینما دانست.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، او بازیگر، خواننده و مانکن مشهور آمریکایی بود. مرلین مونرو در سن 36 سالگی و در اوج محبوبیت درگذشت. او بیشتر نقش شخصیت‌هایی را بر عهده می‌گرفت که به «بلوند احمق» شهره شدند.

مرلین مونرو را تقریبا همه علاقه مندان به سینما می شناسند، ستاره ای که هم در دوران زندگی و هم پس از آن به علت مرگ مشکوکش مشهور شد. اگرچه مونرو اغلب به علت نقشهای مبتذل شناخته می شد اما او در سالهای آخر عمر کوتاه خود در تلاش بود مسیر بازیگری خود را تغییر دهد که البته چندان موفق هم نبود. در ادامه نگاهی داریم به برخی تصاویر کمتر دیده شده از وی:

03

این تصویر متعلق به کودکی او و زمانی است که هنوز مادرش در قید حیات بود. مرلین با نام اصلی نورما جین مورتنسون به دنیا آمد اما بعدها و پس از ورود به حرفه مدلینگ نام خود را به نام هنری مرلین مونرو تغییر داد.

untitled

این تصویر را می توان یکی از ناب ترین تصاویر مونرو دانست که در آن خبری از ژست های دروغین یا نگاههای عجیب نیست. درواقع مرلین در این تصویر دقیقا همان چیزی است که دوستان نزدیکش می شناختند.

untitled

در این تصویر مرلین مونرو را میبینیم که در برابر تعداد زیادی خبرنگار نشسته و به سوالات همه آنان پاسخ می دهد. وضعیت وی در این تصویر نشان می دهد تا چه حدی مورد توجه رسانه ها بوده است.

untitled

تصویری از سفر مرلین مونرو به کره جنوبی در سال 1954 که حدود چهار روز طول کشید و او با سربازان نیویورکی عکس انداخت.

untitled

تصویری از مونرو هنگام پایین آمدن از یک هواپیما در کره‌جنوبی برای بازدید از اردوگاه سربازان آمریکایی در طول جنگ جهانی دوم.

untitled

سه تن از معروف‌ترین هنرپیشه‌های زن دهه 1950 شامل مرلین مونرو، لورن باکال و بتی ری گریبل در پشت صحنه فیلم "چگونه می توان با یک میلیونر ازدواج کرد."

untitled

جین راسل در حال کمک به مرلین مونرو برای بستن گردنبندش در پشت صحنه فیلم "آقایان بلوندها را ترجیح می دهند".

untitled

عکسی که مخفیانه از مونرو در حال آرایش صورتش گرفته شده است. گفته می شود مونرو همه جا آینه جیبی خود را همراه داشته تا به سبک همیشگی خود آرایش کند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    خدا بيامرز ورزشکار خوب و پر تلاشی هم بود.