اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

خانه‌های جنوب تهران چند؟

در گزارش پیش رو به بررسی قیمت خانه‌هایی که در ۲۰روز اخیر در تهران معامله شده است، می‌پردازیم.

خانه‌های جنوب تهران چند؟

اقتصاد آنلاینسیده زهرا محمودی؛ مناطق 15 ، 16 ،19  و 20 از مناطق جنوب تهران محسوب می‌شود؛ قیمت مسکن در این مناطق از متوسط قیمت مسکن در تهران پایین‌تر است و واحدهای این مناطق معمولا با قیمتی پایین‌تر از متوسط قیمت مسکن در تهران پایین‌تر است؛ در ادامه این گزارش به بررسی قیمت برخی از واحدهایی که در این منطقه از تهران معامله شده است، خواهیم پرداخت.

لازم به ذکر است: قیمت‌‎هایی که در ادامه می‌آید، براساس معاملات ثبت‌شده در سامانه اطلاعات بازار املاک تهران بوده که در 20روز اخیر به فروش رسیده است؛ اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها نداشته و قیمت مسکن در هر محله باتوجه به عوامل مختلف موثر در تعیین قیمت مسکن، متفاوت خواهد بود.

قیمت آپارتمان

یک واحد 71متری و نوساز در محله افسریه متری 24میلیون و 788هزار تومان معامله شد؛ هزینه مورد نیاز برای خرید یک دستگاه آپارتمان 80متری و نوساز در جوادیه به 17میلیون و 500هزار تومان سرمایه به ازای هر متر مربع نیاز دارد.

مسعودیه از دیگر محله‌های جنوب تهران است که هنوز هم می‌توان واحدهای ارزان‌تر از یک میلیارد تومان زیادی در آن دید؛ واحدی 75متری و یک ساله در مسعودیه متری 19میلیون و 508هزار تومان و یک خانه 41متری و 6ساله در مینایی متری 15میلیون تومان فروخته شد.

واحدی 52متری و 15ساله در هاشم‌آباد متری 9میلیون تومان و یک خانه 66متری و 10ساله در رضویه متری 9میلیون و 934هزار تومان به فروش رسید؛ این ارقام جز ارزان‌ترین خانه‌های تهران محسوب می‌شود.

ابوذر محله‌ای دیگر در جنوب تهران است که خانه‌ای 99متری و 10ساله در آن متری 21میلیون و 782هزار تومان معامله شد؛ همچنین برای خرید یک دستگاه آپارتمان 37متری و 15ساله در شهرک بهشتی 17میلیون و 543هزار تومان برای هر متر مربع هزینه پرداخت شده است.

ارسال نظر