کد خبر 527951

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

خانه‌های ۸۰ متری در تهران چند؟

در گزارش پیش رو به بررسی قیمت برخی از واحدهای ۸۰متری که در آژانس‌های املاک شهر تهران فایل شده است، می‌پردازیم.

اقتصاد آنلاینسیده زهرا محمودی؛ قیمت مسکن در تهران محله به محله و کوچه به کوچه متفاوت است. تفاوت این قیمت‌ها هم به عوامل مختلفی مانند سن، امکانات، مواد مورد استفاده در ساختمان و... بستگی دارد و برای تعیین دقیق قیمت مسکن باید عوامل موثر در تعیین قیمت مسکن را مورد بررسی قرار داد.

در این گزارش قصد داریم تا به بررسی قیمت برخی از آپارتمان‌های 80متری که در آژانس‌های املاک مناطق مختلف تهران فایل شده است، بپردازیم. لازم به ذکر است اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد و باتوجه به اینکه قیمت‌هایی که در ادامه می‌آید، قیمت‌های اعلامی توسط آژانس‌های املاک هستند، به طور مطلق قیمت مسکن در محله‌ها را عنوان نمی‌کند. قیمت مسکن در هر محله باتوجه به عوامل مختلف متغیر است.

خانه‌های ۸۰ متری در تهران چند

پاسداران یکی از محله‌های شرق تهران در منطقه4 شهرداری است؛ واحدی 79متری و 12سال ساخت در این محله متری 65میلیون تومان قیمت گذاشته شد. همچنین یک دستگاه آپارتمان 81متری و 7سال ساخت در مجیدیه با قیمت 29میلیون تومان در هر متر مربع و واحدی 80متری و 5سال ساخت در تهرانپارس با قیمت 32میلیون تومان در هر متر مربع به فروش می‌رسد.

واحدهای 80متری جز خانه‌های متراژ متوسط محسوب می‌شود که در تمام مناطق تهران خرید و فروش می‌شود. خانه‌ای 80متری و 10ساله در تجریش متری 60میلیون تومان و یک دستگاه آپارتمان 76متری و 13سال ساخت در فرمانیه متری 65میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

شهرآرا یک محله در غرب تهران و منطقه2 شهرداری است. قیمت مسکن در به طور کل از متوسط قیمت مسکن در تهران پایین‌تر است؛ واحدی 80متری و 5سال ساخت در این محله متری 40میلیون تومان قیمت خورد. همچنین یک خانه 78متری و نوساز در گیشا (از دیگر محله‌های منطقه2) متری 70میلیون تومغان فروخته می‌شود.

نواب و منیریه از محله‌هایی است که متوسط قیمت مسکن در آن‌ها، از متوسط قیمت مسکن در تهران پایین‌تر است. یک خانه 80متری و 2ساله در منیریه متری 23میلیون تومان و واحدی 83متری و 14سال ساخت در نواب متری 15میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • مستاجر
  ۱۵ ۱

  ۴۰ ساله مردم بدبخت مستاجر را هر روز و ه ساعت عذاب میدهید خدا عذاب دنیا و آخرت را برای مسوولان بخش مسکن محیا کنه

 • m
  ۸ ۱

  دیگه کی میتونه خونه بخره بااین در ٱمد کم و اجارهایی که صاحب خونه ها میگیرن و قیمتهای دقیقه ای که بالا میره خدایا به داد جوانهامون تو برس ن کار دارن ن درٱمد ٱقای رهبرو رییس جمهور به فکر مردم باشید فقربیداد میکنه شکم مردم گرسنه است خودتونو جا ماها بزارید من یه زنم مستاجر قیمتهارو برگردونید عقب بفکر جوانها باشید

 • زهرا
  ۳ ۰

  واقعا آرزو به دل خیلی از خانواده ها میمونه.... هیچکس هم دلش نمیسوزه و به فکر نیست (مسئولین)

 • شهباز
  ۲ ۰

  منزلی که ۵ سال پیش ۲۰۰ میلیون تومن قیمتش بود در خیابان جیحون الان ۱۵۰ میلیون پیش ماهی دو میلیون اجاره واقعا باید گریه کرد

 • به قول معروف از ماست که بر ماست ما خودمون باعث این وضعیت شدیم باحمایت بیجا از مسئولین بیفکر
  ۵ ۰

  به قول معروف از ماست که بر ماست ماخودمون باعث این وصعیت شدیم باحمایت بیجا از مسئولین بیفکر وقتی چیزی تغییر نمیکنه چراباید رای بدیم

 • امیر
  ۰ ۰

  من تشکر ویژه از دولت و مجالس دارم که زحمت کشیدند و قیمت اجاره مسکن را سروسامان دادند..دم همه تون گرم
  امسال صاحبخانه من 100 درصد گذاشته

 • مهران
  ۰ ۰

  بیچاره شدیم نمیدونیم شکمنو سیر کنیم یا اجاره خونه رو بدیم بهتر ازاینم مگه میشه