کد خبر 525268

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

خانه‌های ارزان مشهد چند؟

در گزارش پیش رو به بررسی قیمت متوسط قیمت یک متر مربع آپارتمان در محله‌های ارزان قیمت مشهد براساس آگهی‌های دیوار خواهیم پرداخت.

اقتصاد آنلاینسیده زهرا محمودی؛ در دو الی سه سال گذشته، قیمت مسکن در مشهد هم مانند سایر نقاط کشورافزایش زیادی داشته است و با افزایش قیمت مسکن، توان خانواده‌های برای خرید مسکن، با کاهش روبه‌رو شده و بسیاری از خانواده‌ها یا دیگر توان خرید مسکن ندارند و یا برای خرید مسکن انتظارات خود را کاهش داده‌اند.

در این گزارش قصد داریم به بررسی متوسط قیمت یک متر آپارتمان ۲ تا ۵ساله در محله‌های ارزان قیمت این شهر که در ۱۰روز اخیر در سایت دیوار آگهی شده است، بپردازیم؛ گفتنی است با توجه به اینکه قیمت‌هایی که در ادامه می‌آید پیشنهادی بوده و براساس معاملات واقعی نیست، به طور مطلق قیمت مسکن در محله‌ها را مشخص نمی‌کند؛ مضاف بر آن قیمت مسکن برای هر واحد باتوجه به عواملی مثل سن، امکانات و... متفاوت است.

قیمت مسکن در محله‌های ارزان مشهد

متوسط قیمت هر متر مربع یک واحد دو تا ۵سال در گلبهار متری ۴میلیون و ۹۲۳هزار تومان، در طبرسی شمالی ۵میلیون و ۹۹هزار تومان، در بلوار توس ۵میلیون و ۳۳۹هزار تومان، در کشاورز متری ۵میلیون و ۴۵۴هزار تومان و در کوی مهدوی ۶میلیون و ۵۹۶هزار تومان بوده است.

 در ده روز اخیر متوسط قیمت مسکن در ایثارگران متری ۶میلیون و ۷۵۳هزار تومان، در شاندیز متری ۶میلیون و ۷۵۳هزار تومان، در ابوطالب متری ۷میلیون و ۹۴۰هزار تومان و در کوی امیرالمومنین متری ۸میلیون و ۳۳۳هزار تومان بوده است..

از دیگر محله‌های ارزان قیمت مشهد می‌توان به شهید هنرور، محله طلاب، شهید مطهری شمالی، امیریه و عبدالمطلب اشاره کرد؛ متوسط قیمت مسکن در این محله‌ها بین متری ۸میلیون و ۵۰۰ تا ۹میلیون و ۵۰۰هزار تومان متغیر بود.

مسکن مشهد

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱۲ ۱

  الان فقط باید تو فکر باشیم که رهن و اجارمون روز به روز داره بالاتر میره
  دیگه کی میتونه خونه بخره؟

 • ناشناس
  ۱۰ ۲

  سلام ماکه دیگه با این گرونی چه کار کنیم

 • ناشناس
  ۱۶ ۱

  ایناهمشون قولنامه ای بدون پارکینگ وآسانسورع

 • علی
  ۹ ۰

  کم کم مثل کوچ نشینان میشم توان خرید که اصلا رهن اجاره هم سربه فلک کشید قدرت رهن یا کرایه هم نداریم پس بهترین کار چادرزدن درحاشیه شهر باسه زندگی کردن

 • ناشناس
  ۲۰ ۰

  ماباید بریم بمیریم این دنیا برای مانیست.بادوتا بچه کوچک خونه مستاجری بادرامد ۱۳۰۰ مگه میشه زندگی کردالانم صاحبخونه جوابم کرده تویه خونه تاریک ورطوبتی ونمناک کرایه هفتصد گفته نداریم بدیم از کجا بیاریم این چه وضعیه. به دادمون برسین.

 • ناشناس
  ۸ ۰

  واقعا چرا انقد گرونی یک مرد چطوری میتونه جلو زنش سرش بالا بگیره

 • سعید
  ۶ ۰

  خدالعنتتون کنه که همه رو بدبخت کردین ماشین به جهنم خونه ای که 40میلیون بود الان شده 240میلیون تو اخر مهرمادر

 • میلاد
  ۷ ۰

  الان من که تازه مخام برم سرزندگی خودم تازه دامادجهازبخرم طلابخرم وام بانک بدم کرایه بدم خرج خونه بدم چکاربایدکنم من کدوم برسم بابرج2500وام اذدواج15تومن

 • جاوید
  ۲ ۱

  شمارو بخدا بفکر ما مستاجر ها برسید ماها که حداقل حقوق ازکارافتادگی رو می گیرم نمی‌دانیم اجاره خونه مون تامین کنیم با دوا دکتر یا با این تورم خرج مخارج تورا ب این شبهای عزیز قسم میدم یک فکری بکنین برای ما بدبخت بیچاره ها

 • ناشناس
  ۰ ۰

  آب وبرق رامجانی میکنیم همه راصاحب خانه میکنیم.
  هرچندم چاپ نمیکنید

 • سیما
  ۰ ۰

  دقیقا اطلاعاتتون ماله چن ساله پیشه که این قیمت هارو زدین ....اگه از دوتا بنگاه میپرسیدین بعد متوجه قیمت واقعی هر متر مربع میشدین لطفا اطلاعات به روز بدین به مردم