کد خبر 516806

کاهش ۱.۴درصدی ترافیک در محورهای برون‌شهری

براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲هزار و ۳۶۳ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، در شبانه‌روز گذشته نسبت به روز قبل ۱.۴درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد.

به گزارش اقتصادآنلاین، در شبانه‌روز گذشته سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۲.۹ درصد، اوج تردد بین ساعت‌های ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت‌های چهار تا پنج صبح انجام شده است.

آزاد راه‌های کرج- تهران، تهران- کرج و کرج- قزوین، به ترتیب محورهای دارای بیشترین تردد در ۲۴ ساعت گذشته بودند.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار وگشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع،‌ بقیه محورهای کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

محورهای مسدود

برپایه این گزارش، محورهای رامیان – اولنگ – شاهرود واقع در استان های گلستان و سمنان، محور فرعی شمشک – دیزین واقع در استان‌های البرز و تهران، محور شهداد – نهبندان واقع دراستان کرمان،  محور خرم آباد – پلدختر واقع در استان لرستان، کیلومتر ۱۱۰ محور قزوین – همدان واقع در استان قزوین، محور فرعی سی سخت– پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور گنجنامه - تویسرکان واقع در استان همدان، محور وازک - بلده واقع در استان مازندران، محور پونل - خلخال واقع در استان گیلان، محور فرعی مسجد سلیمان - ایذه واقع در استان خوزستان تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود هستند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر