کد خبر 516563

مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد؛

کاهش تردد جاده‌ای در شبانه‌روز گذشته

مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام‌کرد که در شبانه‌روز گذشته براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲هزار و ۳۵۱ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل چهار درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد.

به گزارش اقتصادآنلاین، سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۲.۵ درصد، اوج تردد بین ساعت‌های ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت‌های چهار تا پنج صبح انجام شده است.

در ۲۴ ساعت گذشته آزادراه‌های کرج-تهران، تهران-کرج و کرج-قزوین، محورهای دارای بیشترین  تردد بودند.                                                                           

براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار وگشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع،‌ بقیه محورهای کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

محورهای مسدود

برپایه این گزارش، محورهای رامیان – اولنگ – شاهرود واقع در استان‌های گلستان و سمنان، محور فرعی شمشک – دیزین واقع در استان‌های البرز و تهران، محور شهداد – نهبندان واقع در استان کرمان، محور خرم آباد – پلدختر  واقع در استان لرستان، کیلومتر ۱۱۰ محور قزوین - همدان واقع در استان قزوین، محور فرعی سی سخت– پادنا  واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور گنجنامه - تویسرکان واقع در استان همدان، محور وازک - بلده واقع در استان مازندران، محور پونل - خلخال واقع در استان گیلان و محور فرعی مسجد سلیمان - ایذه  واقع در استان خوزستان تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر