کد خبر 512132

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

آپارتمان در نارمک چند؟

گزارش پیش رو به بررسی قیمت واحدهایی که طی بهمن ماه در محله نارمک معامله شده است می‌پردازد؛

اقتصاد آنلاین سیده زهرا محمودی؛ نارمک محله‌ای در شمال شرقی تهران است که آن را با نام محله صد میدان نیز می‌شناسند؛ قیمت مسکن در این محله تقریبا از متوسط قیمت مسکن در تهران بالاتر است؛ اما واحدهای ارزان‌تر نیز در آن دیده می‌شود. نارمک در منطقه 4 و 8شهرداری تهران قرار دارد و از نظر دسترسی نیز وضعیت بسیار مناسبی را داراست و برخی آن را خوش مسیرترین محله شرق می‌دانند. در ادامه این گزارش به بررسی قیمت واحدهایی که طی بهمن ماه در نارمک معامله شده است خواهیم پرداخت.

خانه در غرب تهران چند؟

آپارتمان‌های کوچک قلب تهران چند؟

خانه‌ های شمال تهران چند؟

لازم به ذکر است که قیمت‌ها بر اساس معاملات انجام‌ شده طی بهمن ماه (بر اساس آمار سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) است. اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌های درج‌ شده ندارد و این جدول فقط نمونه‌ای از خرید و فروش‌ واحدهایی است که طی بهمن ماه سال جاری در محله نارمک انجام شده و به طور مطلق بیانگر میانگین قیمت مسکن در محله‌ یادشده نیست.

قیمت مسکن در تهران

یک خانه 68متری و 17سال ساخت در میدان هفتم متری 34میلیون تومان و واحدی 78متری و 30ساله در میدان73متری 46میلیون و 438هزار تومان معامله شد.

قیمت یک واحد آپارتمان 64متری و 8سال ساخت در خیابان شهید افشاری یک میلیارد و 890میلیون تومان بوده است؛ همچنین فردی برای خرید یک خانه 141متری و یک ساله در خیابان شهید مظاهری 5میلیارد و 215میلیون تومان هزینه پرداخت کرد.

واحدی 88متری و یک سال ساخت در میدان48، متری 40میلیون تومان، یک خانه 104متری و 15سال ساخت در خیابان جویبار شرقی متری 31میلیون و 651هزار تومان، یک دستگاه آپارتمان 98متری و یک سال ساخت در خیابان دردشت متری 30میلیون و 612هزار تومان و واحدی 320متری یک سال ساخت در میدان59 متری 53میلیون و 656هزار تومان به فروش رسید.

برای معامله واحدی 75متری و 11سال ساخت در خیابان شهید دکتر آیت متری 30میلیون و 182هزار تومان هزینه پرداخت شد؛ قیمت مسکن جهت معامله واحدی 141متری و 2سال ساخت در خیابان شهید ثانی 6میلیارد و 100میلیون تومان بوده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۰

  اگر به این وضعیت مسکن به پیش برود سال اینده بخاطر گرانی رشد زیادی خواهد کرد و مستاجرین همچنان باید سالها منتظر خانه باشند نسل اینده با پیری مردم و نداشتن بچه ها از برادر و خواهر و..... رنجیده خواهند شد

 • کامیار
  ۱ ۰

  فقط دوتا قانون مستحکم میخواد یکی هر کدملی یک خانه یعنی اگر کسی خونه دوم یا سوم داره باید نصفشو مالیات بده و دومیش اینکه هرسند تازه ای که زده میشه نشه به نام دیگری زد و خرید و فروش کرد تا ده سال یعنی دلال بازی تموم براحتی قیمت ملک شصت درصد کاهش میابد

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سلام چرا جلو این کارو نمیگیرن مسکن هم داره مثل خودرو میشه هر روز قیمت الام میکنن خدا لعنتشون کنه