اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

آپارتمان‌های ولنجک تهران چند؟

گزارش پیش رو به بررسی معاملاتی که طی پاییز در محله ولنجک تهران انجام شده است، می‌پردازد.

اقتصاد آنلاین سیده زهرا محمودی؛ ولنجک یکی از محله‌های شمال تهران در منطقه یک شهرداری با قدمتی بیش از قدمت تهران است. خیابان ولنجک، خیابان ساسان، خیابان یمن، خیابان سیزدهم و... از مهم‌ترین خیابان‌های این محله محسوب می‌شود. قیمت مسکن در محله ولنجک تفاوت زیادی نسبت به متوسط قیمت مسکن در تهران دارد و آپارتمان‌های آن با قیمتی بسیار بالاتر از متوسط قیمت مسکن در تهران معامله می‌شود. در ادامه گزارش به بررسی معاملاتی که طی پاییز در این محله صورت گرفته است، خواهیم پرداخت.

قیمت مسکن در تهران

البته لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده براساس معاملاتی است که طی پاییز در محله ولنجک انجام شده است و به صورت مطلق بیانگر قیمت مسکن در این محله نیست. اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌های ذکرشده ندارد و قیمت‌های درج‌شده تنها نمونه‌ای از معاملات است که در این محله انجام شده است.

واحدی 101متری و 14سال ساخت در خیابان ولنجک متری 58میلیون و  900هزار تومان معامله شد. یک آپارتمان 210متری و 2سال ساخت در خیابان ساسان نیز متری 94میلیون و 966هزار تومان به فروش رفت. گفتنی است؛ واحدهای این محله اغلب در متراژهای بالا معامله می‌شود.

یک خانه 184متری و 16سال ساخت در خیابان مقدس اردبیلی متری 62میلیون و 418هزار تومان فروخته شد. برای خرید واحدی 195متری و 22سال ساخت در کوچه پانزدهم شرقی 69میلیون تومان در هر متر مربع هزینه پرداخت شده است. واحدی 42متری و نوساز در خیابان بوستان سوم متری 84میلیون و 705هزار تومان، یک دستگاه آپارتمان 223متری و 10سال ساخت در خیابان ثارالله متری 65میلیون و 236هزار تومان، خانه‌ای 295متری و 7سال ساخت در خیابان ساسان متری 81میلیون و 969هزار تومان و یک خانه 138متری و 2سال ساخت در خیابان برادران محمدی امیرابادی متری 73میلیون و 550هزار تومان به فروش رسید.

همچنین در پایان باید گفت: تعداد معاملات محله ولنجک با نزدیک شدن به پایان پاییز کاهش زیادی داشته است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • علی
    ۱ ۰

    فقــط دوتا قانون مستحکم میخواد یکی هر کدملی یک خانه یعنی اگر کسی خونه دوم یا سوم داره باید نصفشو مالیات بده و دومیش اینکه هرسند تازه ای که خرید و فروش میشه تا ده سال نشه دوباره بنام کس دیگری زد و معامله بشه یعنی دلال بازی تموم براحتی قیمت ملک شصت درصد دیگه کاهش پیدا خواهد یافت

  • ناشناس
    ۲ ۰

    خدایا از این که زمین را مجانی در اختیار انسان قرار دادی می توان بخشندگی ات ستود و به حال این انسانهای طماع که بویی از بشریت نبرده اند گریست