اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت مسکن در تهران/ جردن

آپارتمان‌های منطقه امانیه طی یک ماه اخیر در بازه قیمتی ۳۷ تا ۸۸میلیون تومان به ازای هر متر مربع معامله شده است.

برای عضویت در کانال تلگرام اقتصادآنلاین اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاینسیده زهرا محمودی؛ امانیه محله‌ای در منطقه3 شهرداری تهران است. قیمت مسکن در این محله بالاتر از متوسط قیمت مسکن در تهران است. سن بنا، متراژ، خیابان، مواد مورد استفاده در ساختمان و امکانات آن، از جمله عوامل مهم برای تعیین قیمت مسکن در این محله محسوب می‌شود. جردن یکی از خیابان‌های مهم محله امانیه تهران است که از لحاظ قیمت مسکن از خیابان‌های گران قیمت امانیه به حساب می‌آید. در ادامه گزارش پیش رو به بررسی جزییات معاملاتی که طی یک ماه اخیر در محله جردن صورت گرفته است، خواهیم پرداخت.

برای مشاهده جدول در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

قیمت مسکن در تهران

یکی از آپارتمان‌هایی که طی یک ماه اخیر در محله جردن معامله شد، واحدی165متری و 42سال ساخت در بلوار آفریقاست. این واحد متری 41میلیون و 427هزار تومان معامله شد. همچنین واحدی 400متری و 45سال ساخت در همین بلوار متری 88میلیون و 500هزار تومان به فروش رفت.

واحدی 109متری و 16سال ساخت در خیایان ولی عصر متری 57میلیون تومان و یک واحد آپارتمان 62متری و 13سال ساخت در خیابان مهرداد متری 53میلیون و 953هزار تومان معامله شد.

یک خانه 102متری و 29سال ساخت در خیابان ولی عصر متری 40میلیون و 292هزار تومان فروخته شد. هزینه مورد نیاز برای خرید واحدی 109متری و 16سال ساخت در خیابان ولی عصر 57میلیون تومان در هر متر مربع است.

آپارتمانی 94متری و 14سال ساخت در خیابان مهرداد متری 52میلیون و 105هزار تومان و یک واحد 86متری  و 42سال ساخت در خیابان مشیری متری 36میلیون و 811 تومان معامله شد. لازم به ذکر است این واحد ارزان‌ترین واحدی بود که طی یک ماه اخیر در امانیه معامله شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • بهزاد
    ۰ ۰

    چقدر ارزون شده ؟ 🤣🤣🤣🤣

  • میترا قاسمی
    ۰ ۰

    باسلام اگه سودبانکهارو زیادکنن قطعاقیمت ملک وطلاوارزپایین میادکاش یک تجدیدنظر درسودبانکهابکنن تا قیمت ملک وخودرو وطلا ....پایین بیادش