اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت آپارتمان‌‌های نوساز منطقه۷ تهران

گزارش پیش رو به بررسی آپارتمان‌های نوسازی که طی یک ماه اخیر در منطقه۷ تهران معامله شده است، می‌پردازد؛

اقتصاد آنلاین سیده زهرا محمودی؛ منطقه7 یکی از مناطق شهرداری تهران، در مرکز پایتخت است. قیمت مسکن در این منطقه، به محله بستگی دارد؛ اما به طور کل می‌توان گفت که قیمت واحدهای این منطقه به متوسط قیمت مسکن در تهران نزدیک است. ارامنه، حشمتیه، نظام آباد، خواجه نظام‌الملک، سبلان، نیلوفر، گرگان و ... از محله‌های معروف این منطقه محسوب می‌شود. در ادامه این گزارش به بررسی قیمت آپارتمان‌های نوسازی که طی یک ماه اخیر در منطقه7 شهرداری تهران معامله شده است، خواهیم پرداخت.

قیمت آپارتمان‌ های نوساز منطقه 7 تهران

ارامنه یکی از محله‌های منطقه7 است. یک واحد آپارتمان 81متری و نوساز در این محله متری 23میلیون و 950هزار تومان معامله شد. همچنین برای خرید واحدی 105متری در شراق باید 25میلیون تومان در هر متر مربع پرداخت کرد.

گرگان یکی دیگر از محله‌های منطقه7 است. قیمت مسکن در این منطقه، به طور کل از متوسط قیمت مسکن در تهران پایین‌تر است. واحدی 108متری و نوساز در گرگان متری 21میلیون و 662هزار تومان معامله شد.

نیلوفر محله‌ای در منطقه7 است که قیمت واحدهای آن غالبا از متوسط قیمت مسکن در تهران بالاتر است. واحدی 92متری و نوساز در این محله متری 50میلیون تومان معامله شد. همچنین واحدی 55متری در خواجه نظام‌الملک متری 30میلیون تومان و یک خانه 47متری در نظام آباد متری 18میلیون و 557هزار تومان به فروش رفت.

سبلان از دیگر محله‌های منطقه7 است. یک آپارتمان 102متری در این محله متری 22میلیون و 549هزار تومان فروخته شد. همچنین قیمت مسکن برای واحدی 66متری و نوساز در حشمتیه 34میلیون و 848هزار تومان در هر متر مربع بوده است.

در پایان گفتنی است؛ طی یک ماه اخیر تعداد معاملات برای واحدهای نوساز در این منطقه تهران کاهش داشته است و واحدهای نوساز زیادی در آن معامله نشد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • مریم
    ۰ ۰

    ناقصه ...
    خیابون سرباز رو نداره ...