اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

آپارتمان‌های ۱۰۰متری تهران چند؟

در گزارش پیش رو قیمت آپارتمان‌های ۱۰۰متری که طی یک ماه اخیر در تهران معامله شده است، بررسی می‌شود.

اقتصاد آنلاینسیده زهرا محمودی؛ با افزایش قیمت مسکن، خرید یک آپارتمان 100متری در تهران به هزینه زیادی نیاز دارد و اگر قیمت هر متر مربع از آپارتمان را متوسط قیمت مسکن در تهران در نظر بگیریم، خرید یک آپارتمان 100متری حدودا به 2میلیارد و 700میلیون تومان سرمایه نیاز دارد. با بودجه بالاتر می‌توان به محله‌هایی رفت که متوسط قیمت مسکن در آن بالاتر است و با بودجه پایین‌تر محله‌هایی با قیمتی کمتر از  متوسط قیمت مسکن مناسب هستند. گزارش پیش رو به بررسی قیمت آپارتمان‌هایی که طی یک ماه اخیر با متراژ 100متر در تهران معامله شده است می‌پردازد.

قیمت آپارتمان در تهران

یوسف آباد محله‌ای در منطقه6 شهرداری تهران است. متوسط قیمت مسکن در این محله بالاست و غالب آپارتمان‌ها در بازه قیمتی 40 تا 50میلیون تومان در هر متر مربع معامله می‌شود. همچنین یک کارشناس مشاور املاک در این منطقه معتقد است: آپارتمان‌های متراژ پایین‌تر راحت‌تر به فروش می‌روند. یک واحد آپارتمان 101متری و 41سال ساخت در این محله متری 41میلیون و 226هزار تومان معامله شد. مجیدیه محله‌ای در شرق تهران است. یک واحد آپارتمان 100متری و نوساز در این محله متری 26میلیون و 800هزار تومان معامله شد. همچنین قیمت واحدی 100متری و 4سال ساخت در جنت‌آباد 4میلیارد تومان بوده است.

نارمک نیز یکی از محله‌های غرب تهران است؛ واحدی 96متری و 7سال ساخت در نارمک متری 27میلیون تومان به فروش رفت. همچنین واحدی 104متری و نوساز در دولت متری 61میلیون و 538هزار تومان، واحدی 96متری و نوساز در شبیری جی متری 26میلیون تومان و یک خانه 100متری و 15سال ساخت در قیطریه متری 69میلیون و 630هزار تومان معامله شد. هزینه مورد نیاز برای خرید یک آپارتمان 99متری در مهران 4میلیارد و 300هزار تومان و جهت خرید واحدی 98متری و 49سال ساخت در بلورسازی یک میلیارد و 940میلیون تومان بوده است.

خانه‌ای 103متری در محله حکیمیه متری 34میلیون تومان معامله شد. همچنین برای خرید واحدی 96متری و 20سال ساخت در جردن باید 4میلیارد و 700میلیون تومان هزینه پرداخت کرد. قیمت مسکن برای واحدی 99متری و 25سال ساخت در سعادت‌آباد مترب 85میلیون و 18هزار تومان بوده است؛ خانه‌ای 98متری و 12سال ساخت در باغ فیض نیز متری 30میلیون و 854هزار تومان به فروش رفت.

قیمت‌ها براساس واحدهای معامله‌شده طی یک ماه اخیر است و واحدهای گران‌تر و ارزان‌تر نیز در هر یک از محله‌ها وجود دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • باقر
  ۰ ۰

  مسئولین محترم کاری کرده اند که تنها خودشون توان خرید خانه در تهران رادارندوگرنه من کارمند دراطراف تهران هم نمی توانم بخرم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  با چه درآمدی میشه این آپارتمانها را خرید. ؟؟؟؟

 • مهتا
  ۰ ۰

  کاظمی

 • ناشناس
  ۰ ۱

  خواص اسپند

 • ناشناس
  ۰ ۰

  اونجا ک تهرانه ماکه توزاهدان زندگی میکنیم خونه پوسیده وآشغال دونی ک زندگی نمیشه کرد ب ملیاردکشیده شده خداازمسئولین بپرسه ک جاخودشون خوشه بفکرمابدبخت بیچاره هانیستن ماکه ماه ۱۸۰۰میگیریم ن معیشتی داریم ن این صدتمنا خدانگذره ازمسئولین

 • من هیمن مهردوست
  ۰ ۰

  من کارگرم چطوری خونه بسازم