اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت آپارتمان‌ نوساز در غرب تهران

در گزارش پیش رو به بررسی قیمت آپارتمان‌های نوسازی که طی ۴۵روز اخیر در غرب تهران معامله شده است، خواهیم پرداخت؛

اقتصاد آنلاینسیده زهرا محمودی؛ قیمت مسکن در غرب تهران باتوجه به محله و سایر عوامل متفاوت است. قیمت مسکن در برخی محله‌ها که به شمال متمایل است، بالاتر و در محله‌هایی که به جنوب متمایل است کمی پایین‌تر است. مناطق دو و پنج شهریداری که طرفداران زیادی نیز برای خرید مسکن دارد، در غرب تهران قرار گرفته است؛ با این وجود معاملات زیادی برای واحدهای نوساز غرب تهران طی 45روز اخیر صورت نگرفته است. قیمت واحدهایی هم که در این مدت معامله شده است، بالا است و از متوسط قیمت مسکن در تهران فاصله زیادی دارد. باغ فیض، صادقیه، پونک، کوی ارم، شهران، چوب تراش، آلستوم و... از محله‌های غرب تهران محسوب می‌شود.‌

برای مشاهده جدول در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

قیمت آپارتمان‌ های نوساز غرب تهران

شهرک غرب و سعادت آباد از گران‌ترین محله‌های غرب است که آپارتمان‌های نوساز آن نیز قیمت بالایی دارد؛ قیمت واحدهای نوساز سایر محله‌ها نیز طی 45روز اخیر تقریبا بالا و گاه نزدیک به قیمت واحدهای نوساز در سعادت آباد و شهرک غرب بوده است.

طرشت یکی از محله‌های غرب تهران است. یک واحد آپارتمان نوساز و 138متری در طرشت، 35میلیون و 268هزار تومان در هر متر مربع معامله شد. همچنین قیمت مسکن برای واحدی نوساز و 110متری در جنت‌آباد متری 49میلیون و 545هزار تومان بوده است. یک واحد آپارتمان 183متری و نوساز در سازمان برنامه متری 67میلیون و 555هزار تومان و واحدی 112متری در صادقیه متری 37میلیون و 946هزار تومان به فروش رفت.

گیشا یکی از محله‌های غرب تهران است که واحدهای نوساز آن طی این 45روز بین متری 72 تا 100میلیون تومان به فروش رفت. قیمت مسکن برای واحدی 183متری و نوساز در گیشا متری 89میلیون و 357هزار تومان بوده است. همچنین برای خرید یک خانه 94متری در محله آلستوم باید 4میلیارد و 750میلیون تومان هزینه پرداخت کرد.

یک واحد آپارتمان 100متری و نوساز در شهران متری 48میلیون تومان، واحدی 92متری در چوب تراش متری 42میلیون و 800هزار تومان و یک خانه 114متری در کوی ارم متری 37میلیون تومان معامله شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۷ ۱

  خواب دیده اید خیر باشد .با این درآمدها ماهی ۳ الی ۴ میلیون باید هفتصد سال صبر کرد برای خرید خانه .یعنی چی؟آپارتمان در سال ۹۷ تو همون جنت آباد متری ۵ تومن هم پول نبود بخرند الان بیان و ۴۹ میلیون بخرند .با کدام درآمد و توان مالی.

 • هدیه
  ۶ ۱

  من واقعا تعجب میکنم چه کسانی از جامعه پول خرید این خانه ها را دارند ؟؟؟

 • ناشناس
  ۵ ۱

  واقعا پول نیست هیچ ملکی هم ارزش این پولو نداره

 • ناشناس
  ۳ ۱

  سلام چه کسی قدرت خریداین املاک باحقوق کارمندی رادارد