اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

خرید آپارتمان در مجیدیه چه قدر سرمایه می‌خواهد؟

قیمت مسکن در محله مجیدیه تهران طی یک ماه اخیر بین ۱۱ تا ۳۹میلیون تومان به ازای هر متر مربع متغیر بود.

اقتصاد آنلاین سیده زهرا محمودی؛ محله مجیدیه یکی از محله‌های شمال شرق تهران در منطقه 4 و 8 شهرداری است و علاوه بر دسترسی به مترو و بی آرتی به چند بزرگراه مهم نیز دسترسی دارد. بزرگراه رسالت مجیدیه را به دو بخش شمالی و جنوب تقسیم کرده است و مجیدیه شمالی در منطقه4 و مجیدیه شمالی در منطقه8 قرار گرفته است.

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

قیمت مسکن در محله مجیدیه

قیمت مسکن در محله مجیدیه متوسط و گاه بالا است. کوچه و خیابانی که آپارتمان در آن است، مواد و مصالح استفاده شده در بنا، سال ساخت و... در قیمت مسکن موثر است. در ادامه این گزارش به بررسی قیمت مسکن در کوچه‌ها و خیابان‌های متفاوت این محله، با سن و متراژ‌های متفاوت خواهیم پرداخت.

یک واحد آپارتمان 136متری و 33سال ساخت در خیابان شانزده متری اول، متری 38میلیون و 996هزار تومان به فروش رفت. واحدی 73متری و نوساز در خیابان شهید استاد حسن بنا نیز متری 28میلیون و 920هزار تومان معامله شد.

براساس گزارش بانک مرکزی، متوسط قیمت مسکن در تهران طی آبان ماه به 27میلیون و 190هزار تومان رسیده است. در محله مجیدیه آپارتمان‌هایی که قیمت آن‌ها از متوسط قیمت مسکن پایین‌تر باشد، نیز معامله شده است. یک خانه 47متری و 6سال ساخت در خیابان شهید علی موسایی متری 26میلیون و 554هزار تومان و واحدی 95متری و 21سال ساخت در کوچه شهید مجید قلی بیگیان متری 23میلیون و 303هزار تومان به فروش رفت.

در یک ماه گذشته 3معامله در خیابان شهید کمالی انجام شده است. یک واحد 61متری و یک سال ساخت متری 35میلیون و 79هزار تومان، آپارتمانی 73متری و نوساز متری 34میلیون و 246هزار تومان و یک خانه 81متری و 11سال ساخت متری 25میلیون و 263هزار تومان در این خیابان معامله شد.

یکی از آپارتمان‌هایی که قیمت آن از متوسط قیمت مسکن در تهران پایین‌تر بود، واحدی 52متری و 18سال ساخت در خیابان شهید استاد حسن بنا بود. این خانه متری 19میلیون و507هزار تومان فروخته شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر