اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت پژو پارس (۹۹/۷/۲۹)

قیمت پژو پارس صفر دوگانه سوز در یکی از نمایشگاه‌های تهران ۳۰۸میلیون تومان برای فروش اعلام شده است.

اقتصاد آنلاین - سیده زهرا محمودی؛ درحال حاضر قیمت پژو پارس اتومات بالاتر از سایر مدل‌های پژو پارس است. یک پژو پارس اتومات صفر در نمایشگاهی در تهران 465میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. فردی در ساری قیمت این خودرو را 410میلیون تومان و فرد دیگری در پونک تهران قیمت پژو پارس اتومات با 32هزار کیلومتر کارکرد را 420میلیون تومان اعلام کرده است.

یک پژو پارس دوگانه سوز صفر  در نمایشگاه 308میلیون تومان قیمت دارد. قیمت خودرو پارس توسط فردی در ایلام 315میلیون تومان اعلام شده است. همچنین یک فروشنده در شیراز قیمت این خودرو با 25هزار کیلومتر کاردکرد را 290میلیون تومان اعلام کرده است.

قیمت پژو پارس

نمایشگاهی در شهر گرگان، یک پژو پارس ساده را با 170هزار کیلومتر کارکرد، 170میلیون تومان قیمت گذاشته است و نمایشگاهی در تهران همین خودرو را با کارکرد صفر 265میلیون تومان به فروش می‌رساند. همچنین یک فروشنده در منطقه نیروهوایی تهران، پژو پارس ساده را که 40هزار کیلومتر کارکرد دارد، 229میلیون تومان قیمت گذاری کرده است.

یکی از اهالی شهرستان بانه قیمت پژو پارس ای ال ایکس خود را که کارکرد آن 68هزار کیلومتر است،  248میلیون تومان تعیین کرده است. در تهران قیمت همین خودرو با 245هزار کیلومتر کارکرد 240میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت یک پژو پارس ال ایکس صفر در نمایشگاه تهران، 276میلیون تومان و در مشهد 270میلیون تومان است. همچنین قیمت این خودرو با 87هزار کیلومتر کارکرد در تهران 184میلیون تومان اعلام شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • اتاال
    ۴ ۰

    خریدن ماشین با قیمت بالا = دیوانگی ...............

  • میثم
    ۴ ۰

    منکه دوچرخمو درست کردم و به زندگی بدون ماشین روی آوردم.روحانی مچکریم