کد خبر 473958

پیش بینی ریزش شدید قیمت خودرو!

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی پایتخت با بیان اینکه بازار خودرو، شرایط طبیعی ندارد، پیش‌بینی‌کرد در هفته‌های آینده با ریزش شدید قیمت خودروها مواجه خواهیم شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، اکنون به هیچ عنوان خرید خودرو عاقلانه نیست و به خریداران توصیه می‌شود فکر خرید را از سر خود بیرون کنند. بازار قفل بوده و رکود کامل بر آن حاکم است، آنچه از قیمت‌ها شنیده می‌شود فقط روی کاغذ است و مشتریان نیز فقط قیمت می‌پرسند.

به گفته این مقام صنفی، قیمت خودروهای داخلی فقط در فضای مجازی داغ است و قیمت خارجی‌ها نیز به طور مشابه فقط روی کاغذ و بسیار بالا از سوی فروشندگان بیان می‌شود.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران پایتخت در ادامه گفت: در حالی که تا پیش از تیرماه، شاهد تعداد انگشت‌شمار انجام معاملات در نمایشگاه‌های خودرو بودیم، اما در دو ماه و نیم گذشته به صفر رسیده است.

موتمنی اظهارکرد: وقتی قیمت‌ها به صورت ساعتی در بازار بالا می‌رود، افراد از خرید و فروش منصرف می‌شوند و همه منتظرند ببینند در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد؟

وی تاکیدکرد: اگر کشور با مشکلات ارزی مواجه نبود، واردات خودروهای کارکرده و دست دوم خارجی می‌توانست گزینه بسیار خوبی برای کنترل این آشفته بازار باشد، اما این گزینه منتفی به نظر می‌رسد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • رضا
  ۴ ۰

  به این مهملات گوش ندهید برای خرید خودرو حتی یک دقیقه تاخیر هم زیان است

 • ناشناس
  ۳ ۰

  در نهایتش هم قیمتها 2 برابر فعلی میشه.

 • ناشناس
  ۱ ۰

  خدا کنه که قیمت‌ها بیاد پایین... ولی به حرف شما هیچ اطمینانی نیست و ما هم روش حساب نمی‌کنیم چون از این حرفها زیاد زده شد و در عمل برعکس شد