کد خبر 472516

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

ثبت نام ایران خودرو (فرصت پایانی)

فرصت سه روزه فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو، امشب به پایان می‌رسد.

ثبت نام ایران خودرو

 

به گزارش خبرنگار اقتصادآنلاین، در طرح اخیر پیش فروش ایران خودرو ثبت نام متقاضیان تا امشب ادامه دارد، سه محصول رانا پلاس، سورن پلاس و وانت آریسان با قیمت قطعی و موعد تحویل حداکثر ۹۰ روز عرضه شده است.

در این برنامه فروش، مشتریان هیچ گونه وجهی به عنوان پیش پرداخت واریز نخواهند کرد، منتخبان نیز به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند. 

شرایط ثبت‌نام در پیش فروش جدید ایران خودرو

در این بخشنامه، محدودیت هایی به منظور ایجاد امکان ثبت نام مشتریان واقعی درنظر گرفته شده است.

متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی امکان ثبت نام طرح جدید پیش فروش ایران خودرو را نخواهد داشت. اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، ارایه گواهینامه رانندگی،‌ فاصله دست کم ۴۸ ماه از آخرین خرید، ثبت نام و یا تحویل خودرو از شرکت های ایران خودرو و سایپا،‌ عدم امکان صلح، تعلق شماره حساب و تلفن همراه به نام فرد متقاضی از دیگر محدودیت ها است. 

در همین راستا گارانتی خودرو نیز در صورت عدم مراجعه مشتری به شبکه خدمات پس از فروش پس از گذشته سه ماه از تحویل خودرو ابطال خواهد شد. سند و فاکتور فروش خودرو نیز تا پایان مدت یک سال از تحویل خودرو به صورت رهن، نزد شرکت ایران خودرو خواهد بود. 

شرایط ثبت نام ایران خودرو

به گزارش اقتصادآنلاین، در بخشنامه طرح پیش فروش ایران خودرو تاکید شده است که کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو و یا دارای پلاک انتظامی فعال بوده و اقدام به ثبت نام در این طرح کنند، ضمن بی اثر شدن این ثبت نام،‌ به مدت سه سال از مشارکت در تمامی طرح های فروش ایران خودرو محروم خواهند شد. 

سایت ثبت نام ایران خودرو

حداکثر تا سه روز کاری پس از پایان ثبت نام، قرعه کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و اسامی منتخبان از طریق سایت فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir و ارسال پیامک از سرشماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ اعلام خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • سجاد
  ۱ ۰

  ماشین

 • محمدرضا
  ۱ ۰

  خیلی خوب

 • محمد مهدی سیمرغ
  ۰ ۱

  پارس

 • الناز کاظم دخت
  ۰ ۱

  متقاضی ثبت نام خودرو

 • حسن ابراهیمی
  ۰ ۰

  ثبت نام در قرعه کشی ایران خودرو

 • میثم اخلاقی
  ۰ ۰

  ثبت نام که قرعه کشی شده. امثال ما که توعمرشون ماشین نداشتن تو قرعه هم برنده نمیشیم باید چکارکنیم. یعنی حل مشکل نداشتن وسیله نقلیه امسال ما فقط قرعه کشیه.

 • مجید
  ۰ ۰

  پارس

 • hamid
  ۰ ۰

  پس من ک تاکسی آردی مدل 86 ک اصلا جزء ماشین نیست دارم...نباید ثبت نام کنم؟مگه نه این که تاکسی وسیله کاره!؟خب چرا نباس ماشین شخصی بگیرم.... با تاکسی که از محدوده شهر اجازه خروج میخاد

 • مجیدجمالی
  ۰ ۰

  خیلی خوب