کد خبر 460988

گزارش ارزیابی کیفی انواع خودروها در تیرماه

کیفیت تولید خودروهای سنگین داخلی در تیرماه چقدر بود؟

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گزارش ارزیابی کیفی انواع خودروها در تیرماه را منتشر کرده که بر اساس آن، خودروهای سنگین تولیدی در این ماه، حداقل سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند که آماری امیدوارکننده در مقایسه با کیفیت خودروها در بخش سبک است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، بر این اساس در گروه خودروهای سنگین تولیدی در تیرماه امسال در بخش مسافربری در گروه خودروهای مینی‌بوس و میدل‌باس، مینی‌بوس ایسوزو سحر متعلق به شرکت بهمن‌دیزل چهارستاره کیفی و شیلر همین شرکت سه ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

در بخش اتوبوس‌ها نیز اتوبوس بین‌شهری از تولیدات عقاب‌افشان چهار ستاره کیفی را به خود اختصاص داده است.

همچنین در گروه خودروهای باری، کامیونت ایسوزو NMR۸۵ و کامیونت ایسوزو NPR۷۵K که هردو تولید شرکت بهمن‌دیزل هستند،   موفق به کسب چهار ستاره کیفی شده‌اند و پس از آن‌ها کامیونت FAW TigerV۶ سیباموتور، کامیونت الوند سایپادیزل و شیلر بهمن‌دیزل  نیز هریک سه ستاره کیفی از پنج ستاره را کسب کرده‌اند.

در بخش کامیون‌ها نیز به ترتیب کامیون ایسوزو NPR۷۵M بهمن‌دیزل چهار ستاره کیفی، کامیون FAW Tiger V۸ سیباموتور و کامیون بنز WH ایران‌خودرو دیزل سه ستاره کیفی به دست آورده‌اند.

در دسته کشنده‌ها هم خودروی کشنده فوتون Auman H۴ شرکت ایران‌خودرو دیزل توانست چهار ستاره کیفی و پس از کشنده FAW J۶ سیباموتور سه ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند.

در مدل ارزیابی کیفی خودروهای داخلی این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره دریافت می‌کنند. یک ستاره پایین‌ترین و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان می‌دهد.

5

بیشتر بخوانید
ارسال نظر