{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 432275

ام وی ام ۳۱۵ به عنوان یک هاچ بک موفق و شناخته شده در بازار ایران شناخته میشود و تا کنون تصویر مناسبی را از خود ارائه داده است.

به گزارش اقتصادآنلاین، اخیرا شرکت مدیران خودرو اعلام نموده است که سومین فیس لیفت این خودرو به زودی وارد بازار خواهد شد ، همواره طراحی خودروی 315 جذاب و زیبا بوده است ، اما متناسب با نیاز روز بازار، شرکت مدیران خودرو مدل به روز شده  این خودرو را به بازار عرضه خواهد نمود.

در مدل جدید قسمت جلو و طراحی بیرونی خودرو تغییراتی داشته که با حفظ عناصر و المان‌های عناصر فعلی بر طبق استانداردهای روز بوده و مشابه نمونه های روز اروپایی می‌باشد، اما در بخش داخلی خودرو به طور کلی تغییر کرده و داشبورد کاملا مشابه مدل جذاب ایکس 22 می‌باشد.

در مجموع خودرو جذاب‌تر شده که حسی مثبت را القاء می‌کند. همچنین خودرو به لحاظ ایمنی ارتقاء یافته و مجهز به سیستم ایی اس پی ( کنترل پایداری الکترونیکی ) می‌باشد که در مقایسه با رقبا هم سطح کاملا خاص می‌باشد و به خودروهای مشابه وارداتی نزدیک می‌باشد همچنین مدل جدید 315 با گیربکس اتومات عرضه میشود که بسیار مورد تقاضای بازار می‌باشد.

با این حساب این خودرو موفقیت مدل‌های قبلی 315 را تکرار خواهد نمود و به زودی شرکت مدیران خودرو اطلاعات جامع و کاملتری را راجع به این خودرو منتشر خواهد نمود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری