کد خبر 420826

نمایشگاه خودروی ژنو۲۰۲۰ لغو شد

نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۲۰ تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا لغو شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۲۰ که قرار بود در تاریخ پنجم تا پانزدهم مارس سال جاری میلادی در شهر ژنو سوئیس میزبان شرکت های خودرو سازی و علاقه مندان به صنعت خودرو باشد، تحت تاثیر شیوع ویروس خطرناک و کشنده کرونا و انصراف بسیاری از خودروسازان و فعالان در این صنعت، لغو شد.

لغو نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۲۰ به علت تصمیمات و اقدامات دولت سوئیس در ممنوعیت برگزاری هرگونه گردهمایی و تجمعات عمومی بیش از هزار نفر تا ۱۵ مارس سال جاری میلادی اعلام شده است.

بر اساس گزارش واشنگتن پست، گذشته بالغ بر ۶۰۰ هزار نفر از نمایشگاه خودروی ژنو بازدید کرده بودند که همین رقم لغو برگزاری این رویداد مهم را توجیه می کند.

هنوز معلوم نیست که خودروسازانی که می‌خواستند در جریان این نمایشگاه از محصولات جدید خود رونمایی کنند ، برای معرفی این خودروها چه برنامه ای خواهند داشت.

بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه خودرو بر آورد و اعلام کردند که به احتمال زیاد بسیاری از خودروسازان محصولات جدید خود را به صورت آنلاین رونمایی خواهند کرد. برخی دیگر از آنها نیز بر این باورند که احتمالاً برخی دیگر از شرکت های خودروسازی و معرفی محصولات جدید خود را به زمان و نمایشگاه دیگری به تعویق بیندازند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر