کد خبر 346567

با تاکید بر لزوم تداوم برنامه "مدیریت سبز سایپا ۱۴۰۴"

حضور سایپا در نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست

گروه خودروسازی سایپا در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط‌زیست ایران حضور دارد.

به گزارش اقتصادآنلاین، در این نمایشگاه که از روز شنبه افتتاح می‌شود علاوه بر گروه خودروسازی سایپا، واحدهای صنعتی، خدماتی، وزارتخانه‌ها‌، سازمان‌های دولتی و غیردولتی، شهرداری‌ها، بانک‌ها، مجموعه‌های تولیدی، صنعتی و خدماتی، مراکز آموزشی، علمی، تحقیقاتی، شرکت‌های دانش‌بنیان، استارت‌آپ‌ها، سازمان‌های مردم‌نهاد داخلی و نمایندگان برخی کشورهای خارجی و سازمان‌های بین‌المللی حضور دارند.

حضور سایپا در این نمایشگاه در سالی که"رونق تولید" نام گرفته می‌تواند اهمیت و جایگاه موضوع محیط زیست و توسعه پایدار در تداوم و رونق تولید را مورد توجه و تأکید بیشتر قرار دهد.

گروه خودروسازی سایپا ۱۴ شرکت خود شامل: سایپا، پارس‌خودرو، سایپاسیتروئن، بن‌رو، زامیاد، سایپادیزل، مگاموتور، سایپایدک، مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو، سایپاپرس، مالیبل، پلاسکوکار، رادیاتور ایران، طیف و شرکت فرهنگی ورزشی سایپا که فعالیتهای مرتبط با محیط زیست دارند را در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران گرد آورده که در حوزه های قطعه‌سازی، تحقیقاتی و پژوهشی، خدماتی و فرهنگی فعالیت دارند.

معرفی آخرین برنامه‌ها، اقدامات و دستاوردهای محیط زیستی در زمینه تولید پاک، کنترل آلاینده‌های محیط زیستی، مصرف بهینه منابع و انرژی، مدیریت پسماند در صنایع خودرویی، جایگزینی مواد و توسعه فن‌آوری‌های سازگار با محیط زیست در حوزه فرایند و محصول صنعت خودرو، مسئولیت‌پذیری اجتماعی در حوزه محیط زیست و نیز برنامه‌های آتی این گروه در راستای اجرای برنامه "مدیریت سبز سایپا ۱۴۰۴" به مخاطبان و بازدیدکنندگان، مهم‌ترین هدف این مجموعه در نمایشگاه است.

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست از ۲۴ تا ۲۷ فروردین‌ماه برگزار خواهد شد و غرفه گروه خودروسازی سایپا در طبقه همکف سالن خلیج فارس از ساعت 10 صبح تا 18 پذیرای بازدیدکنندگان محترم خواهد بود.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری