قتل فیجع دختر جوان به دست نامزد ۲۱ ساله‌اش در مدرسه متروکه!

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس گیلان از قتل یک دختر جوان رضوانشهری به دست نامزدش و دستگیری قاتل ۲۱ ساله خبر داد.

قتل فیجع دختر جوان به دست نامزد ۲۱ ساله‌اش در مدرسه متروکه!

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ مجید رسول زاده فرساد در گفت و گو با خبرنگاران در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: به دنبال تماسی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر مشاهده جسدی سوخته در مدرسه‌ای متروکه واقع در شهرک چوکای رضوانشهر، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

معاون فرهنگی و اجتماعی نیروی انتظامی گیلان با اشاره به حضور پلیس در صحنه و بررسی ابعاد مختلف این پرونده گفت: کارآگاهان پلیس با بررسی تمامی سرنخ‌های موجود در صحنه متوجه شدند قاتل پس از ارتکاب قتل دختر جوان، جسد وی را آتش زده و سپس محل جنایت را ترک کرده است.

وی ضمن اشاره به دیگر اقدامات پلیس برای تشخیص علت و انگیزه قاتل در به قتل رساندن دختر جوان افزود: بررسی‌های تکمیلی پلیس حاکی از آن بود که برخی اختلافات موجود بین این دختر و پسر در خصوص تشکیل زندگی مشترک باعث بوجود آمدن انگیزه قتل در پسر جوان شده و با ترفندی، دختر را به مدرسه متروکه کشانده و سپس وی را به قتل رسانده است.

رسول زاده گفت: ماموران در بررسی‌های محیط اطراف محل قتل موفق شدند گوشی تلفن همراه مقتول و یک عدد چاقو که قاتل از آن به عنوان آلت قتل استفاده کرده بود را پیدا کنند.

وی به اقدامات فنی و کارشناسی پلیس اشاره کرد و با تقدیر از سرعت عمل و دقت کارآگاهان پلیس در شناسایی هویت قاتل خاطرنشان کرد: ماموران پس از بررسی تمامی سرنخ‌های موجود و شناسایی هویت قاتل، در یک اقدام ضربتی موفق شدند قاتل ۲۱ ساله را ظرف کمتر از دو ساعت در مخفیگاهش دستگیر کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس گیلان از تشکیل پرونده قضائی برای متهم خبر داد و عنوان کرد: متهم این پرونده به اتهام قتل عمد دختر جوان برای رسیدگی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفته است.

وی ارتباط صمیمی والدین با فرزندانشان و نظارت بر رفتار و ارتباط آنان در فضای مجازی و حقیقی را یک ضرورت انکارناپذیر در جامعه امروزی برشمرد و گفت: خانواده به عنوان اصلی‌ترین نهاد جامعه، باید پناهگاه و مامن اعضای خانواده به ویژه فرزندان باشد و والدین باید در فضایی صمیمی و توام با اعتماد سعی کنند مشکلات فرزندانشان را حل و فصل و از ریختن طرح دوستی افراد سودجو با فرزندانشان و سوء استفاده‌های بعدی جلوگیری کنند.

منبع: ايسنا
ارسال نظر
ارسال نظر