بلال فروشی که قربانی مشتری خود شد

مرد جوان بلال‌فروشی در گردنه قوچک با یکی از مشتری‌های خود به دلایل نامشخصی درگیر شده و در جریان این نزاع، هدف یک ضربه چاقو از ناحیه قلب گرفت.

بلال فروشی که قربانی مشتری خود شد

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، بامداد پنجشنبه دوازدهم آبان ماه امسال، ماموران کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس در تماس تلفنی با بازپرس کشیک قتل اعلام کردند دقایقی قبل امدادگران اورژانس مرد جوانی که ضربه چاقو خورده است را به بیمارستانی در شرق تهران منتقل کردند و در حال حاضر وی بر اثر همین ضربه، فوت کرده است.

 بدین ترتیب تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی و محمد تقی شعبانی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی پس از حضور در بیمارستان موردنظر با جسد مرد جوان بلال‌فروشی مواجه شدند که بر اثر ضربه چاقو از ناحیه قلب زخمی شده  و به قتل رسیده است.

بررسی‌های اولیه تیم جنایی نشان داد، مقتول در گردنه قوچک با یکی از مشتری‌های خود به دلایل نامشخصی درگیر شده و در جریان این نزاع، هدف یک ضربه چاقو از ناحیه قلب گرفته است.

تحقیقات بیشتر مشخص کرد، قاتل پس از ارتکاب جنایت با خودروی شخصی خود از متواری شده است که بازپرس پرونده دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف صحنه قتل را برای شناسایی مرد جنایتکار صادر کرد.

تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط محمدتقی شعبانی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جنایی ادامه دارد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی همچنان در حال ردیابی قاتل هستند.

منبع: تسنیم
ارسال نظر