کد خبر 580253
رییس مرکز اورژانس استان اصفهان خبر داد؛

حادثه برای اتوبوس کارگران معدن چادرملو

رییس مرکز اورژانس استان اصفهان گفت: تصادف اتوبوس سرویس کارگران معدن چادرملو یزد در محور گردنه ملااحمد ۲۹ مصدوم داشت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، غفور راستین با اشاره به مهم‌ترین حوادث استان اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر اظهار داشت: دو حادثه مسمومیت با گاز مونوکسید کرین از جمله حوادث ۲۴ ساعت اخیر بوده است.

وی افزود: در یکی از این حوادث که ساعت ۲۱ و ۴۰ دقیقه دیشب به مرکز اورژانس استان اصفهان گزارش شد مرد ۲۵ ساله و زن ۴۷ ساله در خوانسار به دلیل استفاده از زغال برای گرم کردن محیط در بسته دچار مسمومیت شده و با استفاده از یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان خوانسار منتقل شدند.

رییس مرکز اورژانس استان اصفهان با اشاره به حادثه دیگر گاز گرفتگی در استان اصفهان ابراز داشت: این حادثه نیز ساعت ۲۳ و ۲۴ دقیقه به مرکز اورژانس استان اصفهان گزارش شد.

وی تصریح کرد: این حادثه در فلاورجان، جولرستان، باغ رستوران آسمان آبی گزارش شده است، برای این حادثه ۲ آمبولانس ۱۱۵ اعزام شد که مصدومان ۱۸ و ۳۵ ساله این حادثه را به بیمارستان امام خمینی فلاورجان منتقل کردند.

راستین همچنین به حوادث ویژه ترافیکی استان اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر اشاره کرد و افزود: در یکی از این حوادث که ساعت ۲۳ و ۲۴ دقیقه به مرکز اورژانس استان گزارش شده است، یک دستگاه ساینا و یک دستگاه پراید در محور ورنامخواست به سفید دشت به یکدیگر برخورد کرده‌اند.

مصدومیت ۶ نفر بر اثر برخورد ساینا و پراید در محور ورنامخواست

وی افزود: برای امدادرسانی به این حادثه نیز سه دستگاه آمبولانس اعزام شد که ۶ نفر مصدوم این حادثه شامل دونفر مرد، دو نفر زن و دو کودک را به بیمارستان شهدای لنجان منتقل کردند.

رییس مرکز اورژانس استان اصفهان همچنین به حادثه تصادف تریلی و اتوبوس در محور گردنه ملااحمد به سمت همت آباد اشاره کرد و ادامه داد: در این حادثه اتوبوس سرویس کارگران معدن چادرملو یزد که از مبدا اصفهان در حال حرکت بوده دچار حادثه شده است.

وی با بیان اینکه این حادثه نیز ساعت ۲ و چهار دقیقه بامداد به مرکز اورژانس استان اصفهان گزارش شده است، اضافه کرد: برای امدادرسانی به این حادثه نیز چهار دستگاه آمبولانس اعزام شد.

راستین با اشاره به مصدومیت ۲۹ مرد در این حادثه ویژه ترافیکی افزود: حال دو نفر از این افراد به دلیل شدت جراحات نامساعد بود.

وی گفت: ۲۸ مصدوم این حادثه به بیمارستان حشمتیه نائین منتقل شدند و یک مصدوم که راننده اتوبوس بود نسبت به اعزام خود به بیمارستان رضایت نداد.

مصدومیت ۵ نفر در واژگون شدن مینی‌بوس در محور دهق - اصفهان

رییس مرکز اورژانس استان اصفهان همچنین به حادثه واژگونی مینی بوس در ابتدای جاده دهق به سمت اصفهان اشاره کرد و گفت: این حادثه نیز ساعت ۶ و ۱۹ دقیقه به مرکز اورژانس استان اصفهان گزارش شده است.

وی افزود: در این حادثه چهار مرد و یک زن دچار مسدومیت شدند که با استفاده از یک آمبولانس ۱۱۵ و یک امبولانس درمانگاه دهق به این درمانگاه منتقل شدند.

ارسال نظر