کد خبر 575380

دستگیری عامل تیراندازی در سیاهکل

فرمانده انتظامی سیاهکل از دستگیری عامل تیراندازی به سمت یکی از شهروندان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ حسین امیدخواه در گفت‌وگو با خبرنگاران، مقابله با مخلان نظم و امنیت عمومی و افزایش احساس امنیت برای شهروندان همواره در دستورکار پلیس قرار دارد و اظهار کرد: به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم هیچ فردی این آرامش و امنیت را به خطر بیاندازد.

وی افزود: با توجه به تیراندازی به سمت یکی از شهروندان با سلاح شکاری در روستاهای تابعه، موضوع به صورت ویژه در دستورکار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان سیاهکل گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات فنی و نامحسوس، عامل تیراندازی را که ساکن یکی از روستاهای حوزه استحفاظی بوده شناسایی و با هماهنگی قضائی وی را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی از کشف یک قبضه سلاح شکاری فاقد مجوز در مخفیگاه متهم خبر داد و تصریح کرد: متهم ۲۶ ساله انگیزه خود از این اقدام را اختلافات همسایگی عنوان کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ امیدخواه با اشاره به اینکه برخورد پلیس با مخلان نظم و امنیت با اقتدار و بدون اغماض خواهد بود از مردم خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص شرارت و ایجاد مزاحت را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ارسال نظر