کد خبر 528598

اعترافات تکان دهنده پدر بابک خرمدین

پدر بابک خرمدین در خصوص قتل پسرش احساس رضایت می کند و پس از اعتراف به انگیزه اش برای قتل فرزندش شکرگزاری کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از رکنا؛ صبح روز یکشنبه 26 اردیبهشت ماه امسال بود که ماموران کلانتری 135 آزادی در تماس کارگران شهرداری از پیدا شدن جسد مثله شده یک مرد در یکی از سطل های زباله فاز 3 شهرک اکباتان مطلع شدند.

پیدا شدن جسد مثله یک مرد در سطل زباله

بدین ترتیب تیمی از ماموران برای تحقیقات به محل رفته و مشاهده کردند؛ سرشانه، 2 کف دست، 2 بازو و 2 مچ پای یک انسان داخل یک چمدان گذاشته شده و در سطل زباله رها شده بود.

همین کافی بود تا تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس محمد جواد شفیعی از شعبه 5 دادسرای امور جنایی تهران و تیم تشخیص هویت برای بررسی موضوع در محل حاضر شوند.

بررسی های ابتدایی نشان از آن داشت که تکه های جسد کشف شده برای یک مرد است و چند ساعتی از مرگ و این جنایت فجیع می گذرد.

تیم جنایی در ادامه با دستور بازپرس ویژه قتل تحقیقات میدانی را برای بررسی دوربین های مداربسته آغاز کردند و جسد تکه تکه شده برای تحقیق به پزشکی قانونی منتقل شد.

کارآگاهان در گام نخست به سراغ یکی از نگهبان های ساختمان که در نزدیکی محل پیدا شدن جسد مثله شده بود رفتند که مرد نگهبان در تحقیقات عنوان کرد که این کیسه و چمدان از بیرون ساختمان های فاز 3 به این سطل زباله منتقل شده است، چون با توجه به اینکه ساختمان ها مجهز به شوتینگ است کارگران در محل شوتینگ بسته های زباله را مورد بازرسی قرار می دهند که وسیله ای سرقت نشده باشد به همین خاطر اگر داخل ساختمان این جنایت رخ داده بود جسد در محل شوتینگ باید از سوی کارگران پیدا می شد.

جسد مثله شده بابک خرمدین است

با گذشت 6 ساعت از پیدا شدن جسد تکه تکه شده کارشناسان پزشکی قانونی با انگشت نگاری از دستان جسد مثله شده موفق به شناسایی هویت او شدند.

جسد مثله شده متعلق به بابک خرمدین کارگردان سینما بود و همین کافی بود تا تیم جنایی با دستور بازپرس ویژه قتل به سراغ خانواده این کارگردان سرشناس در فاز یک شهرک اکباتان بروند.

تیم جنایی با حضور در خانه پدر و مادر بابک خرمدین تحقیقات را آغاز کردند که در همان ابتدا پدر و مادر این کارگردان به قتل فجیع پسرشان اعتراف کردند و با دستور بازپرس شفیعی پدر و مادر بابک خرمدین بازداشت شدند.

شکرگزاری پدر بابک خرمدین پس از قتل پسر

صبح امروز اکبر همراه همسرش در حالیکه دستبند و پابند به دست و پاهایش زده شده بود همراه ماموران بدرقه پلیس آگاهی تهران پای در شعبه 5 دادسرای امور جنایی تهران گذاشتند و یکی پس از دیگری پیش روی بازپرس جنایی اعتراف کردند.

اکبر 81 ساله، مرد لاغر اندام و قد بلند با چهره ای آرام و خونسرد وارد شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران شد و در همان ابتدای اعترافاتش برای قتلی که انجام داده بود از خدا شکرگزاری کرد.

پدر بابک خرمدین در اعترافاتش گفت: پسرم از بچگی ما را اذیت می کرد و با هر بدبختی که بود او را بزرگ کردم، همیشه از مدرسه اخراج می شد و یک روز آرام نداشتیم اما با کار و تلاش توانستم او را راهی دانشگاه کنم و پسرم فوق لیسانس گرفت و یکی از فیلم هایش نیز در جشنواره جایزه گرفت و پسرم در دانشگاه تدریس می کرد.

وی افزود: بابک در دانشگاه کرج استاد فیلم سازی و کارگردانی بود اما از زمانیکه کرونا آمد کلاس های دانشگاه به صورت آنلاین بود و بابک هفته ای 3 روز به بهانه اینکه به شاگردانش درس خصوصی بدهد آنها را به خانه می آورد و جالب این بود که بابک فقط دانشجویان دختر را به خانه می آورد و نمی دانستیم که همه آنها دانشجوهایش بودند یا نه!

پدر بابک خرمدین ادامه داد: پسرم با دخترها به داخل اتاق می رفت و از مادرش می خواست برای خودش و میهمانش غذا درست کند و مادرش از آنها پذیرایی می کرد و این در حالی بود که می دانستیم پسرم با دختران در خانه رابطه جنسی برقرار می کند.

مرد 81 ساله گفت: از رفتارهای پسرم خسته شده بودم و او بعضی اوقات ما را کتک می زد و می خواست کارهایش را انجام دهیم و باور کنید از وجود پسرم یک روز آرام نداشتم و جانمان به لبمان رسیده بود. حتی از پسرم خواستم برای خودش خانه ای تهیه کند و حاضر شدم خودروام را بفروشم و حتی سهم ارث او را بدهم که برای خودش خانه بگیرد و با ما زندگی نکند اما بابک می گفت جنازه من از این خانه بیرون می رود و هیچ وقت نپذیرفت از خانه خارج شود.

خط و نشان آخر پدر بابک خرمدین برای قتل

وی افزود: جمعه 24 اردیبهشت با بابک برای ورزش در محیط شهرک اکباتان بودیم و همانجا باز هم به بابک گفتم که خانه را می فروشم سهم تو را می دهم و خودروی دوو سیلو را هم می فروشم تا بتوانیم خانه ای برای خودت اجاره کنی و از ما جدا شوی که بابک دوباره تاکید کرد من هیچ جایی نمی روم که بابک را تهدید کردم یا از خانه برو یا کسی را دارم که 10 میلیون تومان به او پول بپردازم و تو را از بین ببرد که بابک لبخندی زد و گفت: چرت و پرت نگو من بابکم و کسی نمی تونه کاری بکنه.

پدر بابک خرمدین در اعترافاتش در خصوص انگیزه قتل گفت: وقتی به خانه آمدم به همسرم گفتم که بابک نمی پذیرد از خانه برود و همانجا تصمیم به قتل را گرفتیم تا از دست او راحت شویم .

وی گفت: همسرم داخل غذای بابک قرص خواب زیادی ریخت و در حالیکه پسرم با خوردن آن نیمه بیهوش شده بود او را با ضربات چاقو به قتل رساندم و سپس به کمک همسرم جسد را به حمام برده و چون نمی توانستم جسد را از خانه خارج کنم با چاقو و ساطور جسد بابک خرمدین را تکه تکه کرده و پس از بسته بندی کردن تکه های جسد، آنها را داخل 3 سطل زباله انداختیم.

پدر بابک خرمدین در پایان وقتی خواست از اتاق بازپرس خارج شود بار دیگر دستانش را رو به آسمان برد و خدا را شکر کرد که فرزندش را به قتل رسانده و می گفت با قتل پسرم دیگر به آرامش رسیدم و دیگر هیچ ناراحتی در زندگی ام ندارم.

بنابر این گزارش، پدر و مادر بابک خرمدین به دستور بازپرس محمد جواد شفیعی از شعبه 5 دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۶ ۱

  سلام کاردستی نکردی پیمردبن بست رسیده بودی خودت با خانمت می‌رفتی پسرت وامیگذاشتی بخودش یاازپلیس کمک می‌گرفتی کارت اشتباه

 • ناشناس
  ۵ ۰

  نمی دانم چه بگویم.فقط این را می دانم که انسانها باید یاد بگیرند که به خود و دیگران اسیب نرسانند

 • ناشناس
  ۷ ۰

  یا ابوالفضل خدایا رحم کن

 • احسان
  ۶ ۱

  خدالعنتتون کنه

 • مهرنوش
  ۸ ۱

  ایرانم‌تو را چه میشود ؟؟؟ایرانم‌تو را چه شده ؟؟؟ایرانم‌وای بر ایرانم‌وای 😥😥😥 وحشتناک‌ترین خبر تاریخ توی قانون مجازاتی برای مادر در چنین مواردی اصلا قید تشده چون حتی تصور هم‌نمیشه کرد که مادری اینچنین وحشیانه برخورد کنه خدایا الغوث الغوث

 • ناشناس
  ۴ ۰

  اجب دلی داشتند این پدرومادراجب

 • ناشناس
  ۱ ۰

  اقدام جدی برای حفظ ارزش ها و اخلاقیات متعالی!

 • سهیلا
  ۷ ۰

  لعنت بر چنین پدر و‌مادری

 • نسیم
  ۷ ۰

  ای وای ...
  پدر ، مادر اف بر شما
  با مرغ همسایه نمیشه چنین کاری کرد که شما با فرزندت این کارو کردی

 • نسیم
  ۳ ۰

  ای وای ...
  با مرغ همسایه نمی توان چنین کاری کرد که با شما با فرزند کردی

 • حسام
  ۵ ۰

  این قضیه به این سادگی ها نیست. مثله کردن جسد و تخلیه کامل خون از بدن، پشتش اندیشه های شیطان پرستی و قربانی کردن عزیزان برای شیاطین و داره. بنظر اندیشه های بیمار این پدر و مادر و باید بطور کامل از دیدگاه شیطان پرستی بررسی کنند. وگرنه هیچ پدری فرزند خودش و بخاطر رفت آمد با دوستان یا عدم ازدواج نمیکشه...

 • ناشناس
  ۲ ۰

  نمیدانم چه مقصودی هست که واژه بابک خرمدین را بکرات در هر مرحله توضیحات با خط درشت نوشته و تکرار میشود اگر ایرانی اصیل باشیم نام استوره هایمان را نمیگذاریم انگونه بکار ببرند انسانی مریض یا خطاکار جالبه اسمش را گذاشته اتد بابک خرمدین نام خانوادگیش خرمدین است وجریده شما بارها وبارها تکرار میکند انهم با تیتر درشت واقعا" چی برسر ما آمده؟

 • مجید احمدی
  ۱ ۱

  وقتی ادم به دستگاه پلیس و قضایی اعتماد نداره همینه الان صاحب ملک ما راه مشاع مجتمع مارا دزدید و فروخته .ما رفتیم شکایت کردیم .هرچی خرج میکنیم حرف می زنیم قاصی حرف ما را نمی فهمه .کلا به این نتیجه رسبدم که شکایت هم بی فایده است .

 • احسان درویشی
  ۱ ۲

  کاردرستی انجام دادی دستت دردنکنه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  Mel nrl

 • ناشناس
  ۰ ۰

  وای خدای من فکر کردنش هم عذاب داره وای این پدر ومادر چی بودن حیف حیوان که به اینا بگی واقعا حیوان درنده هم پیش اینا خیلی معصومه نمی دونم چی بگم