کد خبر 521194

حمله وحشیانه ۸ زورگیر به ۴ زن در کرج! +فیلم

۸ زورگیر با قمه و سلاح گرم به یک خانه که ساکنین آن ۴ زن بودند به طرز وحشیانه ای حمله کردند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از رکنا، زورگیران با سلاح  مادر خانواده را تهدید به مرگ کردند که فریادی نزند همین اقدام باعث به کما رفتن مادر خانواده شد که بعد از چند وقت جانش را از دست داد.

سارق بعدی به دختر جوان خانواده به دلیل  سرقت طلا حمله ور شد که در پی آن مادر دختر جوان هم به اعتراض کتک شدیدی خورد همچنین این 8 سارق زنان  خانه را علاوه بر سرقت مورد مورد آزار و اذیت قرار دادند.

سارقان کرجی با ایجاد رعب و وحشت، اقدام تبهکاری خود را به پایان رساندند و از محل حادثه فرار کردند.این سرقت خشن و قتل، ماموران پلیس آگاهی البرز را وارد عمل کرد.

پس از شناسایی سارقان خشن، ساعت 4 صبح بود که ماموران پلیس طی یک عملیات ضربتی هنگامی که تبهکاران در خواب شیرین خود بودند، آن هارا بازداشت کردند. تصویر چهره باز این متهمان با دستور دادستانی کرج منتشر شده است.

حجم ویدیو: 11.60M | مدت زمان ویدیو: 00:02:46
بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۱

  اعدام شون کنید

 • محمد
  ۱ ۰

  اين افراد سابقه دار چگونه آزاد مى شوند بدون آنکه اطمينانى از ايمنى باشد. فردا اينها به زندان انداخته مى شوند و باز همان سناريو تکرار و حضرات آزاد مى شوند. بايد اينها را سالها در زندان نگه داشت رهبرانشان را بايد وادار به کارهاى با اعمال شاقه کرد. بايد به اينها کار ياد داد و پس از اطمينان از اينکه براى جامعه خطرناک نيستند رها شوند. از آن سو جامعه ملتهب است کار نيست اقتصاد فلج است قوانين درست و موثر وجود ندارد اينها را بايد دولتمردان و مسئولان حل کنند اينکه بگويم آقا بالاخره مى آيد و کشور گلستان مى شود اين افکار را کنار بگذاريد.

 • اریان
  ۰ ۰

  همشون رو بدین دست من فقط دوساعت بعد بیایین ببینین چیکارشون کردم

 • روحالاه
  ۱ ۰

  فقط عدام درس عبرت بشه برای دیگران

 • کیوان
  ۰ ۰

  با سلام
  چرا این افراد با این همه سو سابقه آزاد میشوند باید اول سراغ قاضی پرونده رفت و پرسید.
  باید وسط کویر لوت اونجا که اگه کسی موفق به فرار هم بشه نتونه خودشو نجات بده، اونجا باید یه زندان بسازن با کمترین آذوقه و بدترین شرایط سخت کار. اینجوری اینا ادب میشن. از ترس برگشتن به اون شرایط دیگه سراغ خلاف نمیرن. الان تو زندان بهشون خوش میگذره که واسه برگشتن ترس ندارن.