کد خبر 515332

دستگیری باند سرقت خانوادگی

جانشین انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری شش سارق که به صورت دسته جمعی و خانوادگی از مغازه‌های سطح شهر نهاوند اقدام به سرقت می‌کردند، خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، ذبیح الله درویشی در تشریح این خبر بیان کرد: در پی اعلام چند خبر مشابه از سوی مغازه داران سطح شهر نهاوند مبنی بر اینکه یک خانواده غیر بومی با مراجعه به مغازه ها از غفلت فروشنده‌ها سوء استفاده و اجناسی را به سرقت برده‌اند، گشت های ویژه مبارزه با سرقت فعال و موضوع را با حساسیت در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: در این راستا تیم تجسس کلانتری ۱۲ شهرستان با استفاده از امکانات سازمانی و بکارگیری شگردهای پلیسی شش سارق را حین سرقت از یکی از مغازه های سطح شهر دستگیر کردود و دو دستگاه خودروی سواری آنها نیز توقیف و مقادیر زیادی اجناس مختلف از جمله آجیل و خشکبار، برنج، انواع البسه مردانه و زنانه و.... از این خودروها کشف شد.

درویشی تصریح کرد: در بازجویی های فنی صورت گرفته از سارقان مشخص شد آنها به صورت دسته جمعی و خانوادگی و با قیافه های موجه وارد مغازه‌های شلوغ شده و پس از سرگرم کردن فروشنده توسط یکی از سارقان مابقی آن اقدام به سرقت کرده و از محل متواری شدند که در این راستا تعدادی از مالباختگان شناسایی و اقدامات قانونی همچنین بازجویی های فنی در این زمینه ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، جانشین انتظامی شهرستان نهاوند در پایان با اشاره به اینکه سارقان دستگیر شده غیربومی و اهل یکی از استانهای همجوار هستند، گفت: اصناف و مغازه دارانی که در چند روز گذشته واحد صنفی آنها به این شکل مورد سرقت قرار گرفته است، می توانند برای پیگیری موضوع به کلانتری ۱۲ شهرستان مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر