کد خبر 510510

معاون امنیتی استانداری سیستان وبلوچستان خبر داد؛

حمله مسلحانه به خودروی سپاه در شهرستان سراوان

معاون امنیتی و انتظامی استانداری سیستان وبلوچستان گفت:گروهک تروریستی جیش الظلم به خودروی سپاه پاسداران در شهرستان سراوان حمله‌ی مسلحانه کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا مرعشی افزود: این حمله مسلحانه عصر امروز در منطقه کشتگان بخش بم‌پشت شهرستان سراوان رخ داده است.

 معاون امنیتی و انتظامی استانداری سیستان وبلوچستان اظهار کرد: این خودروی حامل نیروهای یگان مهندسی سپاه پاسداران بود.

جزئیات حمله تروریست‌ها به نیروهای مهندسی سپاه در سراوان

 روابط‌عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از اقدام ناجوانمردانه گروهک‌های تروریستی به کارکنان مهندسی سپاه در منطقه سراوان خبر داد. متن اطلاعیه به شرح ذیل است:

ظهر امروز سه شنبه مورخ 99/12/12 عناصر گروهک‌های تروریستی وابسته به استکبار جهانی طی یک اقدام ناجوانمردانه به نیروهای مهندسی سپاه که در منطقه بم پشت شهرستان سراوان در حین انجام ماموریت‌های محرومیت‌زدایی و احداث جاده‌های روستایی بودند، حمله نموده و طی این اقدام تروریستی یک نفر از  مهندسین جهادی سپاه مجروح و سرنوشت یک نفر دیگر در حال بررسی است.

قاطعانه به گروهک‌های تروریستی و ضد‌انقلاب و حامیان پلید و جنایتکار آنان اعلام می‌کنیم‌، اینگونه حرکات کور و تلاش‌های مذبوحانه‌، هیچگونه خللی در عزم و اراده سپاه برای خدمت به مردم و نقش‌آفرینی‌های پاسداران انقلاب در کمک به عمران و آبادانی مناطق محروم و روستایی در استان سیستان و بلوچستان و سایر نقاط کشور وارد نخواهد ساخت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    این محرومیت زدایی نیست در استان سیسنان وبلوچستان باید از بودجه عمومی خرج شوند شما همه امکانات را آورده اید در تهران آنوقت می خواهید از مردم سیسنان سوه استفاده نشود با یک توالت ودستشویی ویک مسجد ساختن توسط سپاه کار درست نمیشود بی عدالتی در ایران بیداد می کند دست محمد رضا شاه را از پشت بسته اید آن از حقوق ودستمزد کارگرانتان که شصت وسه هزار تومان است که یک کیلو موز نمیشود وآن هم از نجومی بگیرانتان که اگر حقوق یک نجومی بگیر را خرج سیسنان کنید بس است در نتیجه مقصر حکومت است