کد خبر 491053

انهدام چند شرکت هرمی فعال در استان‌ها

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا در پی انهدام چند شرکت هرمی فعال در برخی استان های کشور، در خصوص فعالیت غیر قانونی شرکت های هرمی هشدار داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ محمدرضا اکبری روز شنبه در تشریح این خبر افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی در استان های خراسان رضوی، مازندران و شرق استان تهران، موفق شدند با روش های علمی و پیچیده پلیسی، چند شرکت هرمی فعال را شناسایی و گردانندگان آن ها را در عملیات های غافلگیرانه دستگیر کنند.

وی با بیان اینکه پلیس آگاهی ناجا فعالیت این گونه شرکت ها را در سطح شهرها و فضای مجازی به دقت زیر نظر دارد، افزود: پلیس هرگز اجازه نخواهد داد عده ای سودجو و متقلب، جوانان و افرادی که جویای کار و فعالیت اقتصادی هستند را  فریب داده و دارایی آنان مورد دستبرد قرار دهند.

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا در ادامه همکاری های مردمی را در زمینه شناسایی به موقع فعالیت های زیر زمینی مجرمان با اهمیت توصیف کرد و از هموطنان خواست از هرگونه فعالیتی که دریافت سود آن منوط به وارد کردن اعضای جدید می باشد برحذر بوده و موارد مشکوک را در اسرع وقت با مرکز فوریت های پلیسی 110 در میان بگذارند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر