کد خبر 458393

رییس پلیس راه استان همدان

‌۶نفر درتصادف پراید و تریلی جان باختند

رییس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد رخ به رخ یک دستگاه سواری پراید و تریلی در تویسرکان ۶ سرنشین پراید در دم جان باختند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ رضا عزیزی اظهار داشت : این سانحه دلخراش ساعت ۱۷ امروز در نزدیکی باقر آباد رخ داد.

وی توضیح داد: یک دستگاه سواری پراید با چهار سرنشین جوان و ۲ کودک از سمت تویسرکان به سمت کنگاور در حال تردد بود که هنگام سبقت از یک دستگاه وانت نیسان با یک دستگاه تریلی به صورت رخ به رخ برخورد کرد.

رییس پلیس راه استان همدان بیان کرد: تریلی پس از این برخورد رخ به رخ با پراید به میزان ۱۰۰ متر سواری را به سمت جلو کشیده و موجب له شدن تمامی سرنشینان این وسیله نقلیه شد.

سرهنگ عزیزی احتمال داد به علت زاویه تابش خورشید و تابیدن آن به سمت داخل خودرو و کاهش دید راننده علت سبقت غیر مجاز و بروز این سانحه است.

وی با بیان اینکه فوتی های سوانح رانندگی در جاده های ۲ طرفه بیشتر از سایر مسیرها است گفت: در حال حاضر عملیات عمرانی برای تعریض سه راهی فرسفج و گردنه فرسفج در حال اجرا بوده و محل تصادف نیز در حال زیر سازی و تعریض است.

چهار ماهه نخست امسال ۸۲ تن در سوانح جاده‌ای استان همدان جان باخته و ۵۵۹ تن نیز مجروح و مصدوم شدند که به ترتیب ۲۷ درصد سوانح فوتی و ۵۳ درصد سوانح جرحی کاهش داشته است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری