کد خبر 413617

تجاوز دو پسر مشهدی به دختر ۱۵ ساله +عکس

دو جوان پرایدسوار که با پرسه زنی‌های شبانه در منطقه غرب مشهد و با شگرد مسافرکشی، دختران جوان و نوجوان را می‌ربودند و با تهدید به مرگ طعمه هوسرانی‌های شیطانی خود می‌کردند در حالی با صدور دستورات ویژه قضایی و تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی به دام افتادند که به خاطر وحشت قربانیان و ساعت‌ها پرسه زنی در خیابان‌های تاریک به «شیاطین شبگرد» معروف شده بودند.

به گزارش اقتصادآنلاین، خراسان نوشت؛ ماجرای پرونده «شیاطین شبگرد» از حدود یک ماه قبل زمانی در مشهد لو رفت که دختر ۱۵ ساله‌ای با طرح شکایتی در پلیس آگاهی خراسان رضوی مدعی شد، اوایل شب در بولوار امامت مشهد منتظر تاکسی بودم که راننده یک دستگاه پراید سفید رنگ مقابلم توقف کرد، وقتی مسیرم را گفتم از من خواست سوار شوم و سپس به طرف بولوار شریعتی قاسم آباد حرکت کرد.

هنوز ۲۰۰ متر جلوتر نرفته بود که جوان دیگری نیز سوار شد و در صندلی جلو نشست. وقتی به بولوار شریعتی نزدیک شدیم ناگهان او به درون کوچه‌ای دیگر پیچید و مدعی شد اجازه بدهید دوستم را برسانم بعد شما را به بولوار شریعتی می‌برم. در همین هنگام جوان سرنشین به بهانه این که تشنه است و می‌خواهد مقداری آب بنوشد به صندلی عقب آمد.

او ناگهان تصاویری در گوشی تلفن همراهش را به من نشان داد و گفت: ما پلیس مبارزه با فساد هستیم! و باید شما را به بخش امنیت اخلاقی ببریم! من که ترسیده بودم صدای بیسیم را درون خودرو شنیدم که با رمز صحبت می‌کرد! آن‌ها مرا که وحشت زده بودم چند ساعت در خیابان‌های شهر چرخاندند و در نهایت اوایل بامداد به گوشه‌ای در جاده بردند و سرنشین خودرو با تهدید چاقو مرا مورد آزار قرار داد و از خودرو پیاده شد، اما راننده که مدعی بود مقام پلیسی بالاتر از جوان سرنشین دارد مرا با خودش برد. خیلی ترسیده بودم و تصمیم گرفتم اعتماد او را جلب کنم تا بلایی به سرم نیاورد!

16

در این هنگام دست زخمی ام را که بر اثر چاقوی جوان ۱۹ ساله (سرنشین) خون آلود شده بود به او نشان دادم و گفتم حالم خوب نیست، حالت تهوع دارم! وقتی او خودرو را درحاشیه خیابان متوقف کرد. من در یک لحظه پا به فرار گذاشتم و در تاریکی شب به درون یکی از کوچه‌ها گریختم و پنهان شدم!

در پی اظهارات این دختر نوجوان و به دستور سرهنگ جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) پرونده‌ای در دایره جرایم مهمه اداره جنایی تشکیل شد و بدین ترتیب گروه زبده‌ای از کارآگاهان با فرماندهی مستقیم سرهنگ محمدرضا غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی پلیس آگاهی) مامور رسیدگی به ماجرای آدم ربایی و آزار و اذیت دختر نوجوان شدند. از سوی دیگر با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، این پرونده با صدور دستوراتی از سوی مقامات قضایی به شعبه ششم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی ارجاع شد و توسط قاضی جواد شاکری زیر ذره بین دستگاه قضا قرار گرفت.

قاضی شاکری که پیش از این ردای دادستانی یکی از شهر‌های خراسان رضوی را نیز بر تن داشت، بلافاصله در لابه لای سطور ماجرای تلخ دختر نوجوان به سرنخ‌هایی دست یافت که نشان می‌داد این دختر تنها طعمه پرایدسواران شبگرد نیست و این قصه سر دراز دارد! به همین دلیل رئیس دادگاه پس از مشورت با قاضی «هادی دنیادیده» (مستشار) دستورات محرمانه ویژه‌ای را با رعایت همه جوانب و زوایای این پرونده حساس صادر کرد.

این گونه بود که پرونده مذکور در اداره جنایی پلیس آگاهی مورد تجزیه و تحلیل‌های کارشناسی قرار گرفت. از سوی دیگر با گزارش ماجرا به سلسله مراتب فرماندهی انتظامی، سردار کاظم تقوی (رئیس پلیس خراسان رضوی) ضمن دستورات ویژه انتظامی و راهنمایی‌های تخصصی کارآگاهان به نظارت مستقیم بر این پرونده حساس ادامه داد و از کارآگاهان خواست همه امکانات اطلاعاتی را برای شناسایی پرایدسواران شبگرد به کار گیرند.

به همین دلیل کارآگاهان به طور ویژه رسیدگی به این پرونده را با تدابیر سردار تقوی آغاز کردند. آنان در اولین مرحله از اقدامات پلیسی و نحوه بازجویی‌های فنی، به سرنخ‌هایی رسیدند که نشان می‌داد؛ دختر دیگری نیز با همین شیوه طعمه شیاطین شبگرد شده، اما به خاطر ترس از آبروریزی این راز هولناک را پنهان کرده است.

این گزارش حاکی است، بلافاصله کارآگاهان با هماهنگی‌های قضایی، دختر ۱۷ ساله‌ای را که دوست یکی از شاهدان صحنه ربودن دختر ۱۵ ساله بود به پلیس آگاهی دعوت کردند. او که از شدت ترس آن‌ها را «شیطان» لقب می‌داد به کارآگاهان گفت: شب هنگام در بولوار امامت به همراه دوستم سوار یک دستگاه پراید سفید رنگ شدیم.

آن‌ها دوستم را به مقصد رساندند، اما وقتی من تنها در خودرو ماندم، ناگهان تجهیزات پلیسی مانند شوکر و دستبند نشانم دادند و خواستند مرا به مقر انتظامی ببرند، ولی آن جوان ۱۹ ساله که مدعی بود سرباز راننده ۲۱ ساله است از خودرو پیاده شد و راننده با تهدید چاقو و شوکر مرا به یک سوئیت اجاره‌ای در منطقه ۱۷ شهریور برد و تا صبح مرا چندین بار مورد آزار قرار داد، اما من که در یکی از مراکز امدادی زندگی می‌کنم از ترس شکایت نکردم!

هنوز عملیات ردیابی کارآگاهان ادامه داشت که دختر جوانی هراسان به پلیس مراجعه کرد و پرده دیگری از ماجرای «شیاطین شبگرد» را فاش کرد. او که مدعی بود از چنگ جوان شیطان صفت، گریخته است درباره چگونگی گرفتار شدن در دام «شیاطین شبگرد» گفت: به همراه دوستم از کتاب فروشی در بولوار امامت بیرون آمدم که راننده یک دستگاه پراید مقابلم توقف کرد. آن‌ها با توسل به شگرد خاصی دوستم را از خودرو پیاده کردند و با تهدید چاقو مرا ربودند و به سمت جاده ویرانی بردند جوان سرنشین از خودرو پیاده شد و راننده تا ساعت ۳ بامداد مرا مورد آزار قرار داد.

او که شوکر و دستبند و چاقو داشت، ادعا می‌کرد پلیس است من هم از ترس مجبور بودم حرف هایش را بپذیرم. وقتی به بولوار دلاوران بازگشت به طرف صندوق عقب خودرو رفت تا به قول خودش صورت جلسه بنویسد که من در یک لحظه از فرصت استفاده کردم و از چنگ او گریختم! او چند قدم به دنبالم دوید، ولی پشیمان شد و با خودرو از محل فرار کرد.

با اظهارات این دختر، پرونده «شیاطین شبگرد» پیچیده‌تر شد و اهمیت ویژه‌ای یافت به همین دلیل گروه کارآگاهان جرایم مهمه با دستورات محرمانه سردار تقوی و راهنمایی‌های قاضی شاکری، شیوه تحقیقات را تغییر دادند. بررسی‌ها در این‌باره ادامه داشت تا این که یک هفته بعد از این ماجرا، زن جوان دیگری با همین شگرد طعمه شیاطین شبگرد شد.

اما دوست همراه این زن جوان که فرزند خردسالی نیز دارد، به شگرد دو پرایدسوار شیطان صفت پی برد و چند شماره از پلاک خودرو را حفظ کرد. او سپس پیامکی برای دوستش که در چنگ «شیاطین شبگرد» گرفتار بود، فرستاد و نوشت ماجرا را به پلیس گزارش می‌دهد!

شیاطین شبگرد که اوضاع را این گونه دیدند باز هم از آزار دست نکشیدند و آن زن را هم مورد تعرض قرار دادند. آن‌ها سپس گوشی تلفن، انگشتر و مبلغ ۱۴۰ هزار تومان از حساب بانکی طعمه خود را ربودند و او را نیز اوایل بامداد از خودرو بیرون انداختند.

با به دست آمدن این سرنخ، تلاش گسترده کارآگاهان که به مخفیگاه شیاطین شبگرد نزدیک شده بودند به نتیجه رسید و دو متهم در بولوار صدف و صیاد شیرازی در یک عملیات ضربتی به دام افتادند.

تحقیقات بیشتر درباره این ماجرا از سوی قاضی شعبه ششم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی در حالی ادامه دارد که پلیس احتمال می‌دهد زنان و دختران دیگری نیز طعمه «شیاطین شبگرد» شده باشند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱۶ ۷

  فقط اعدام ...

 • علی
  ۱۷ ۴

  فقط اعدام در ملا عام

  • ناشناس
   ۳ ۱

   اعداممممممممممم

 • ناشناس
  ۱۸ ۱۱

  امنترین کشورخاورمیانه خسته نباشید

 • محمد
  ۷ ۱

  شما یک تصویری از یک جنایت را کاملا متعارف نشان دادید بنظرم شما هم مجرم هستید طوری عنوان کردید که هر مجرمی از این دست بخواند تشویق میشود اینقدر مثال را لوث نکنید کمی وجدان داشته باشید

 • ناشناس
  ۱۸ ۱۰

  از برکات حضور علم الهدی تو مشهد بیش از این انتظار نداریم چشمتان روشن

 • ناشناس
  ۱۸ ۱

  خاک تو سرشون بکنن بی پدر و مادرا...

 • رضا
  ۱۳ ۷

  همین بلاها رو سرخواهر ومادرش بیارین

 • علی
  ۱۵ ۶

  اول التاشون رو ببرید و بدین بخورن سپس یک شیشه نوشابه اعمال شود و زنده بسوزانید شون

 • هادی
  ۱۲ ۵

  فقط زنده زنده آتیش بزنید بی پدر مادرا رو خیال کنید خواهر خودتون بودند چکار می کردید فقط آتیش بزنید تا خاکستر بشند

 • هادی
  ۱۰ ۶

  فقط سنگسار همین یا زنده به گور کنید جنایتکاران را تا درسه عبرتی بشه واسه بقیه

 • ندا بهاره
  ۱۳ ۲

  ب نظر من اینا حیوان هستن باید به اندازه هر جنایتی ک کردن اعدام بشن و تا جون دارن شلاق بخورن

 • ناشناس
  ۱۱ ۴

  با شمشیر چهار قطعه بشود در حضور مردم

 • غم
  ۱۱ ۲

  باید آنها را زنده زنده در آتش سوزاند تا درس عبرت بشوند

 • seher
  ۱۰ ۱

  ...خجالت بکشید زشته بخدا بترسید از خدا

 • seher
  ۹ ۳

  ... بترسید از خدا جاتون تو جهنمه 😠😠

 • ر
  ۶ ۱۳

  نه واقعا حيف نيست اين جوانان برومند و رعنا اينده دار اين كشور اعدام شوند،سالها براي اين عزيزان هزينه شده تا به اينجا برسند چرا اعدام!!!!

  • بی نام
   ۳ ۰

   در جواب دوستی ک گفته چرا اعدام بشن و حیفه
   این دوتا عوضی دخترای زیادی رو بدبخت کردن بعد شما میگی حیفه؟
   اگه با خواهر و مادرت هم همین کارو میکردن این حرفو میزدی؟؟؟؟
   حس انسانیت خاموش شده وای به حال ما که به ناموس کشور خودمون هم رحم نمیکنیم.وای

 • Miss.s.r
  ۷ ۲

  هر کسی نظری دارد ولی هیچ کدوم این نظرات کار ساز نیست...

 • ناشناس
  ۱۰ ۳

  اعدام

 • علی باجلان
  ۹ ۰

  خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار

 • M
  ۷ ۱

  چرا اعدام باید اون جواونارو تو زندان تا اخر عمرشون نگه داشت
  از خدتون و اترافیانتون خجالت بکشید😡😡😡😡

 • امیر
  ۷ ۲

  سادیسمه دیگه

 • ناشناس
  ۵ ۱

  خوب ادم خراب یکی مثل خودت بزاره توت خوشت میاد

 • اسما
  ۲ ۱

  چنان بلایی به سرشون بیارید که واسه هفت نسل بعد از خودشون درس عبرت بشه

 • نادیا نارویی
  ۳ ۰

  فقط اعدام

  • رشید
   ۲ ۰

   بایداین طورادام هاراجلوی تلویزون سنگسارکردیازجرکش کردتابقیه خلاف کارهاباچشم خودشان ببیندتادست به چنین خلافی نزند

 • اسما
  ۱ ۰

  خدایا من دیگ از خونه بیرون نمیرم

  • علی محمد رحمانی
   ۱ ۰

   دقیقا وسطش زدی عزیزم.... .

  • ناشناس
   ۰ ۰

   فقط اعدام

 • فاطمه
  ۱ ۰

  من از ابن كه اين را دارم خوش حالم

 • رامین
  ۱ ۱

  من تا حالا فکر میکردم ایرانی ها ناموس برستن نه خدا پرست ولی حالا فهمیدم هیچ کدوم اینا نیست

 • زهرا
  ۰ ۰

  خاک تو سرشن پدر و مادر ندارن که اینطور

 • ناصر
  ۰ ۰

  میشه منم ببینم