{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 406233

زن جوان با خرید گوشت های فاسد مرغ با طعم دار کردن آنها اقدام به فروش گوشت های فاسد در کبابی ها می کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سرهنگ "عباس مرادی" سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت ، گفت:7 دی ماه امسال، ماموران کلانتری 149 امام زاده حسن خبری مبنی بر توزیع گوشت مرغ فاسد توسط خانمی در منزل مسکونی اش دریافت کردند و تیمی از ماموران کلانتری 149 بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.

وی عنوان داشت: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که خانمی 37 ساله در منزل مسکونی شان لاشه های مرغ های فاسد را جمع آوری و پس از جداکردن گوشت های آن از اسکلت های مرغ به صورت بسته بندی های جدید 10 کیلوگرمی به کبابی های سطح حوزه کلانتری توزیع می کند.

وی بیان داشت: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار داده شد و دستور بازرسی از محل سکونت متهم به همراه نماینده دامپزشکی صادر شد.

وی بیان داشت: هشتم دی ماه تیمی از ماموران کلانتری به همراه نماینده دامپزشکی از محل سکونت این خانم بازدید که در بازرسی انجام شده مشخص شد، که این خانم به همراه سه فرزندش یک پسر و دو دخترش حدود 300 کیلوگرم اسکلت مرغ را در منزل نگهداری می کنند و از هر لاشه مرغ حدود 40 گرم گوشت جدا کرده و گوشت های تهیه شده را در کیسه های حدوداً 10 کیلوگرمی بسته بندی و ضمن نگهداری آنها در محیطی کاملا غیر بهداشتی و یخچال هایی غیر مناسب در کبابی ها عرضه می کند.

سرکلانتر دهم پایتخت با بیان اینکه این خانم با دستور قضائی دستگیر شد، عنوان کرد: نماینده دامپزشکی کلیه مراحل نگهداری و بسته بندی و جمع آوری و توزیع گوشت های را غیر بهداشتی اعلام کرده است.

وی گفت: خانم 37 ساله در همان تحقیقات اولیه اظهار داشت، لاشه مرغ ها را به قیمت 2 هزار تومان خریداری و پس از تمیز کردن به قیمت 15 هزار تومان به کبابی های می فروختم.

مرادی با اشاره به اینکه با هماهنگی مقام قضائی به همراه نماینده دامپزشکی از یکی از کبابی ها و خریداران گوشت های فاسد، بازدید شد، افزود: مالک کبابی اعتراف کرد، حدود 3 ماه است که از این خانم مرغ های فاسد رو خریداری می کند و پس از ادویه زدن به مرغ ها و گوشت ها به صورت کبابی به مشتری می فروخته است.

این مقام پلیسی ابراز داشت: با دستور قضائی کبابی مذکور پلمپ و مالک آن نیز دستگیر شد.

وی در پایان با بیان اینکه هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند، خاطر نشان کرد: کشف سایر جزئیات پرونده و شناسایی سایر کبابی ها در دستور کار قرار دارد.

سارق

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری