{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 404947

از دقایقی پیش سالن آمفی تئاتر سینمای هتل رامسر دچار حریق شد و همچنان در آتش می‌سوزد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، این آتش‌سوزی از دقایقی قبل شروع شده است و نیروهای امدادی از شهرستان رامسر و تنکابن به محل حادثه اعزام شدند.

محمد آزاد فرماندار رامسر ضمن تایید خبر آتش‌سوزی سالن آمفی تئاتر سینمای هتل رامسر اظهار کرد: سالن آمفی تئاتر سینما هتل رامسر حدود ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح امروز دچار حریق و آتش‌سوزی شده است.

17

وی تصریح کرد: در حال حاضر علت آتش سوزی در دست بررسی است.

فرماندار رامسر خاطرنشان کرد: آتش مهار شده و  حدود ۸۰ درصد سالن آمفی تئاتر این هتل تخریب شده است.

آتش سوزی سالن آمفی تئاتر سینمای هتل رامسر ، خاموش شد

نادر سحر خیز رییس اداره گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی رامسر - در مدتی که حریق ادامه داشت - با بیان این‌که هنوز علت آتش‌سوزی مشخص نیست، گفت: خسارت بسیار سنگین بوده و کل سالن آمفی تئاتر سینما هتل از بین رفته است.

وی افزود: خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشت.

رییس اداره گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی رامسر با اشاره به این‌که با این حجم از آتش‌سوزی امکان سوختن کل ساختمان وجود داشت، یادآور شد: خوشبختانه با اقدام سریع آتش‌نشانی‌های دو شهرستان رامسر و تنکابن آتش فعلا مهار شده است.- بعد از اعلام سحرخیر، فرماندار رامسر خبر خاموش شدن آتش را  اعلام کرد.- سحر خیز خاطرنشان کرد: ساخت مجموعه سینما هتل رامسر به دوران پهلوی دوم بازمی‌گردد و جزء آثار ثبت شده ملی است.

وی گفت: در این حادثه پلان اصلی سالن آمفی تئاتر در آتش نسوخته و فقط سقف و صندلی‌های آن از بین رفته است.

رییس اداره گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی رامسر تصریح کرد: با توجه به از بین رفتن تجهیزات و امکانات داخل سالن به طور کامل برآورد خسارت در حال حاضر مشکل بوده و نیاز به بررسی متخصصان دارد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری