{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 254121

با ادامه رسیدگی به پرونده مردی که از یک زن شوهردار اخاذی می‌کرد مشخص شد متهم در یک تصادف فوت کرده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، زنی با حضور در دادسرای جنایی تهران در شکایتش به بازپرس شعبه هشتم دادسرای جنایی تهران عنوان کرده بود: من از یک سال پیش با زنی در لاین آشنا شدم.

وی ادامه داد: او به صورت مجازی با من در ارتباط بود تا اینکه بالاخره در این گیر و دار یک بار قرار گذاشتیم که رو در رو همدیگر را ببینیم.

این زن گفت: لحظه دیدار از فرط حیرت شوک زده شدم. زیرا زن مورد نظر مرد بود و از تعجب شاخ درآوردم.

او سوار ماشین من شد و به من گفت اگر به من پول ندهی من آبرویت را خواهم برد و تمامی محتوای چت هایمان در لاین را به شوهرت نشان خواهم داد. 

پس از این او مبلغی از من اخاذی کرد تا اینکه متوجه شدم از من 20 میلیون تومان خرد خرد گرفته است و یک روز که دوباره قرار گذاشته بود تا مرا جایی ببیند به من گفت باید ماشینت را به نام من کنی.

هرچه به او گفتم این ماشین سرویس است و من در جایی به عنوان سرویس مدرسه کار می کنم صحبت هایم را نپذیرفت و در انتها من توسط یکی از همکارهایم که او هم راننده سرویس است از مهلکه نجات پیدا کردم.

این زن در انتها از مرد اخاذ شکایت کرد و به این ترتیب پرونده ای در این زمینه به دستور بازپرس کامران رضوانی در اختیار ماموران اداره شانزدهم آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. 

ماموران در تحقیقات خود موفق به شناسایی متهم پرونده که مردی جوان بود شدند.

در ادامه ماجرا در حالیکه تحقیقات برای یافتن مخفیگاه این مرد توسط ماموران ادامه داشت بالاخره مشخص شد متهم در تاریخ 21 بهمن ماه سال جاری تصادف کرده است. 

این مرد که سوار بر یک دستگاه پرشیای سفید رنگ بود با اتوبوسی تصادف کرده بود و با وجود انتقال جسم مجروحش به بیمارستان هفت تیر قبل از اقدامات درمانی جان خود را از دست داده بود.

در انتها با توجه به مرگ متهم پرونده مختومه اعلام شد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری