کد خبر 422874

احتمال مرگ ملک سلمان قوت گرفت!

مجتهد، فعال توییتری سعودی بعد از افشای بازداشت چند شاهزاده و امیر در عربستان، گفت که به احتمال زیاد پادشاه سعودی مرده یا به حال احتضار افتاده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، «مجتهد»، فعال توییتری افشاگر عربستانی می‌گوید به احتمال زیاد پادشاه سعودی «سلمان بن عبدالعزیز آل سعود» مرده است یا در حال مرگ است.

او در توییتی جدید در ادامه افشاگری‌های خود علیه خاندان سعودی و شخص محمد بن سلمان، ولی‌عهد سعودی نوشت: «جزئیات حادثه از این قرار است: پاشاه مرده یا در حال مرگ است. بازداشتی‌ها از خانواده پادشاهی ده‌ها نفر هستند نه احمد و پسران نایف. به کارمندان دیوان پادشاهی، کاخ، گارد پادشاهی گفته اند که بنا به شرایط جسمانی، نمی‌توان با پادشاه ملاقات کرد».

مجتهد در ادامه نوشت که بن سلمان ولی‌عهد سعودی قصد دارد بیانیه‌ای منتسب به پادشاه (پدرش) را در ارتباط با کناره‌گیری از قدرت منتشرکند؛ بیانیه‌ای که در آن، او را به جانشینی خود انتخاب خواهد کرد. او نوشت: «چه بر سر پادشاه آمده؟ به زودی اعلام خواهیم کرد».

احمد بن عبدالعزیز آل سعود برادر سلمان، پادشاه سعودی است و نایف نیز وزیر کشور سابق سعودی است. شب گذشته مجتهد و حساب  توییتری دیگری به نام العهدالجدید جزو اولین منابعی بودند از بازداشت دو شاهزاده برجسته و مهم سعودی خبر دادند.

ساعاتی بعد روزنامه وال‌استریت ژورنال آمریکا به نقل از منابع خود در داخل عربستان از بازداشت برادر پادشاه سعودی و محمد بن نایف، ولی عهد برکنارشده سعودی خبر دادند. به گفته این رسانه آمریکایی، اتهام آن‌ها «خیانت» است. «عبدالعزیز بن سعود بن نایف» وزیر کشور کنونی نیز جزو بازداشتی‌ها هست.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • محمدرضا
    ۰ ۰

    سلمان بمیرد یا نمیرد...محمد بن سلمان پادشاه شود یا نشود...سوال اینه آیا از خصومت و دشمنی و عقده های اعراب حجازی نسبت به ما ایرانیان کم میشود؟؟؟؟

  • مسعود
    ۰ ۰

    خدا لعنت کنه ملک سلمان گوربه گورشده وپسر ملعونش بن سلمان