{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 437819

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: فرهنگیانی که نمی‌خواهند بیمه مکمل عمر باشند، می‌توانند به صورت غیرحضوری، کتبی و تلفنی آن را قطع کنند و اگر هزینه‌ای از حقوقشان کسر شده به آنها بازگردانده می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، احمد اسکندری‌نسب در پاسخ به انتقاد برخی فرهنگیان از  نحوه اطلاع‌رسانی و عملکرد آموزش و پرورش استان در خصوص کسر حق بیمه اختیاری مکمل عمر از حقوق اظهار داشت: متاسفانه افراد زمانی که مشکل ندارند قدر بیمه‌ها را نمی‌دانند، اما زمانی که دچار مشکل می‌شوند قدر بیمه‌ها را  به خوبی می‌دانند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان افزود: افرادی که نمی‌خواهند بیمه مکمل عمر باشند، می‌توانند  به صورت غیر حضوری، کتبی و تلفنی آن را قطع کنند و اگر هزینه‌ای از حقوقشان کسر شده به آنها بازگردانده می‌شود.

اسکندری‌نسب با اشاره به اینکه این طرح‌ها معمولا کشوری هستند، عنوان کرد: بیمه مکمل عمر اجباری نیست و هر کس دوست داشت می‌تواند از این نوع بیمه استفاده کند.

وی بیان داشت: برای آموزش و پرورش سخت است که با تک تک کارکنان خود تماس بگیرد و از آنها در مورد اینکه می‌خواهید بیمه شوید یا نه سوال کند، به همین دلیل همه را بیمه و اعلام می‌کنند که افرادی که علاقه ندارند بیمه باشند، می‌توانند بیمه را قطع کنند و پولی که از حقوق آنها کسر شده برگشت داده می‌شود.

ارسال نظر

 • پرویزی
  ۷ ۰

  سلام.مگر می خواهید کوه بکنید که تضعییع حق معلمان که بیمه مکمل اجباری به درد نخور را نمی خواهند را توجیه می کنید.چرا بیمه مصوب عمر را بهتر نمی کنید.این مبالغ کسر شده به حساب چه کسانی میرود و ما باید پس از چند ماه با التماس پول خودمان را پس بگیریم.شما نیاز نیست از تک تک ما بپرسید که بیمه مکمل می خواهیم یا نه .با طراحی یک ایفرم کسانی که علاقه به بیمه شما دارند می توانند ثبت نام کنند.

 • ناشناس
  ۵ ۰

  چرا هر کس خواست اعلام نکند.واقعا اینقدر به فکر پرسنل هستید؟هستند کسانیکه بیمه در جای دیگر استفاده میکنند .دلیل این کار جای تامل دارد.

 • ناشناس
  ۲ ۰

  مثلی هست که میگه با دستت پول بده با پاهات دنبالش برو

 • ناشناس
  ۳ ۰

  هموز تکلیف پولی که از ذخیره فرهنگیان برداشته شده روشن نیست از بیمه هم کسر کنید والله کسورات فیش دوبرگه واریز نیم برگ

 • ناشناس
  ۴ ۰

  با عرض سلام شما لطف کنید بیمه مکمل همکاران قطع کنید هر کس خواست بیمه عمر شود خودش اقدام میکند باتشکر

 • ناشناس
  ۲ ۰

  چرا بالاجبار از همه کسر می کنید؟ ایا ضمن خدمت هم اجبارا برای همه انتخاب می شود؟ این بهانه ها چیست؟
  چرا هر لحظه مارا دچار زحمت و سرگردانی می کنید که از حقوقمان بزنید
  ۱۰۰۰ تومان بزور به حقوق اضافه می شود چند برابرش را باید پس دهیم
  درست نیست اینکار

 • صادق موسوی
  ۰ ۰

  این کسورات کلا به نفع منعقد کنندگان این قراردادهای کذایی میشه ،با هر قراردادی که آموزش و پرورش با شرکت های بیمه میبنده کلی پورسانت هم به جیب منعقد کنندگان قرارداد سرازیر میشه

 • ناشنای
  ۰ ۰

  خوب اعلام کنید هرکسی میخواد بیاد بگه اگر ریگی به کفشتون نیست

 • نیما پرش خیاوی
  ۰ ۰

  ما بیمه نخایم کیو باید ببینیم؟
  هیچکدوم کارایی ندارن فقط پول نقد مارو میگیرین و بس

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری