نایب رییس مجلس شورای اسلامی:

عملکرد حقوقی‌های بورس، هر دو هفته یکبار بررسی می‌شود

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد حقوقی‌های بورس در اجرای مصوبات شورای عالی بورس، اقدامات سازمان بورس و دادستانی هر دو هفته یک بار با برگزاری جلسات بررسی می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت؛ امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، نایب رییس مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست خود با مسئولان بورس، دادستانی تهران و مسئولان قضایی کشور، گفت: در این جلسه مقرر شد، سازمان بورس اطلاعات موردنیاز دادستانی درباره شفافیت عملکرد فعالان حقوقی بازار را تهیه و به دادستانی ارائه دهد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: از  آنجا که کشف برخی از جرائم و تخلفات سازمان بورس به اطلاعاتی نیاز دارد که نمی‌تواند مستقیما تهیه کند و به همکاری دادستانی نیاز دارد، مقرر شد دادستانی برای تهیه این اطلاعات همکاری لازم را داشته باشد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه براساس تصمیمات گرفته شده در جلسه امروز، مقرر شد رابطی میان دادستانی و سازمان بورس ایجاد شود تا با یکدیگر در ارتباط باشند، اضافه کرد: وضعیت عملکرد حقوقی‌های بورس در اجرای مصوبات شورای عالی بورس و اقدامات سازمان بورس و دادستانی هر دو هفته یک بار با برگزاری جلسات بررسی می‌شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر