اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

سهامداران فملی بخوانند (۹۹/۷/۲۱)

در پایان معاملات بورس امروز، سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران با افت سه درصدی مواجه شد و بعد از فولاد بیشترین تاثیر منفی در شاخص را از آن خود کرد.

برای آگاهی از جدیدترین اخبار مربوط به سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران اینجا کلیک کنید

اقتصادآنلاین-سیده زینب رزم گیر؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران با افت سه درصدی مواجه شد و بین نمادهای پربیننده قرار گرفت.

سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران ، با جابجایی ۱۰۲میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۲۸۳۱۰ریال آغاز خواهد کرد. همچنین در آخرین معاملات خود عدد ۲۸۴۰۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته سه درصد کاهش یافته است. 

ارزش معاملات امروز «فملی» به رقم ۲۹۰میلیارد تومان رسید. همچنین ۷۸درصد از سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران را حقیقی‌ها و ۲۲درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۹۷میلیون برگه سهم (۹۵درصد) را اشخاص حقیقی و تعداد پنج میلیون سهم (پنج درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران در معاملات بورس امروز، بعد از فولاد مبارکه اصفهان بیشترین تاثیر منفی را در شاخص کل به خود اختصاص داد.

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

فملی  21 مهر.docx

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • رضا
    ۰ ۰

    باتوجه به شیوع کرونادرجهان وکم شدن تولید مس درکل کشورها و تقاصای خرید بالای جهانی مس به نطر میرسدارزش سهام شرکت مس درآینده نزدیک دوسه برابرافزایش یابد