مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس:

تاریخ نشان داد هر کسی در این شرایط سهم می‌فروشد ضرر خواهد کرد/ فارس بار دیگر رتبه یک بازار سرمایه شد

صنایع پتروشیمی خلیج فارس با نماد فارس با ارزش بازار ۴۱۲هزار میلیارد تومان بار دیگر رتبه نخست خود در بازار سرمایه را پس گرفت.

به گزارش اقتصادآنلاین، جعفر‌ربیعی درباره وضعیت این روزهای بورس گفت: یکی از وظایف هلدینگ‌ها حمایت از سهامشان در شرایط احساسی است. ما حتما این وظیفه را انجام می دهیم. اما به هر حال همه بازیگران بازار هم باید در این مورد کمک کنند. هماهنگی هایی شده، حداکثر تلاش خود را می کنیم که از طریق صندوق بازار گردانی هلدینگ، سهام فارس را کنترل کنیم.

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس اظهار داشت: بحث اصلی این است که به خصوص دارندگان سهام عدالت، سهام خود را احساسی نفروشند. چنین کاری باعث می‌شود که آن ها ضرر کنند. به صورت تاریخی نشان داده شده، هر کسی در این شرایط سهم می‌فروشد، ضرر خواهد کرد.

وی تصریح کرد: توصیه می‌کنم سهامداران با تدبیر و فکر و بررسی عمل کنند. غیر از کسانی که واقعا به پول نیاز دارند، کسی سهم نفروشد.

او درباره فعالیت های صندوق توسعه بازار گفت: صندوق توسعه بازار هم با شرکت های بزرگ در ارتباط است؛ چه در روزهای مثبت و چه منفی، نقش صندوق توسعه بازار مهم است و ما هم همکاری خواهیم داشت.

ربیعی در پایان گفت: در مورد بازار امروز نمی‌توان پیش بینی دقیقی داشت، اما باز هم تکرار می کنم، کسانی که در صف فروش ایستادند غیر از افرادی که واقعا پول ضروری لازم دارند، اگر به حرف ما اعتماد دارند از صف فروش خارج شوند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر