کد خبر 400324

جوایز دهمین دوره باشگاه مشتریان بانک آینده

در طرح دهمین دوره باشگاه مشتریان بانک آینده با بهره‌گیری از خدمات بانکداری الکترونیکی، با توجه به میزان موجودی سپرده‌های قرض‌‎الحسنه و هم‌چنین افزایش موجودی حساب‌های کوتاه‌مدت عادی، امتیاز کسب کرده و در قرعه‌کشی این طرح شرکت نمایید.

به گزارش اقتصادآنلاین،دهمین دوره باشگاه مشتریان بانک آینده، با عنوان «ندیده‌ها و نرفته‌ها»، از تاریخ ۸ آبان‌ماه جاری آغاز و تا پایان اسفندماه سال ۱۳۹۸، ادامه خواهد داشت.

در این طرح می‌توانید؛ با بهره‌گیری از خدمات بانکداری الکترونیکی، با توجه به میزان موجودی سپرده‌های قرض‌‎الحسنه و هم‌چنین افزایش موجودی حساب‌های کوتاه‌مدت عادی، امتیاز کسب کرده و در قرعه‌کشی سفرهای تکرار نشدنی پایان طرح، شرکت نمایید. شرط شرکت در این قرعه‌کشی نیز کسب حداقل ۵۰۰۰ (پنج هزار) امتیاز است.

جوایز این طرح به ارزش ۱۲ (دوازده) میلیارد ریال و در قالب سفرهای تکرار نشدنی (شامل: ۵ (پنج) جایزه یک‌میلیارد ریالی، ۱۰ (ده) جایزه ۵۰۰ (پانصد) میلیون ریالی و ۱۰۰ (یک‌صد) کمک‌هزینه سفر داخلیِ ۲۰ (بیست) میلیون‌ ریالی)، برای کلیه اعضای باشگاه مشتریان بانک آینده، پیش‌بینی شده است که به قید قرعه به مشتریانی که حداقل امتیاز لازم را کسب کرده‌اند؛ اهدا خواهد شد.
بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • فرهاد سعیدی پور
  ۰ ۰

  سال گذشته حوایز باشگاه مشتریان اینده سیزده میلیارد واندی بود ولی امسال دوازده میلیارداست واین درحق سپرده گذاران امسال اجحاف نیست؟

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سلام به مسعولین بانک اینده بفرمایید چرا بدقولی وخلف وعده میکنید شماگفته اید تا ۲۹ اسفند واکنون ۳ فروردین ۹۹ است وهنوزخبری نیست لطفا مشتریان را درانتظار نگذارید

 • هادی اهوازی
  ۰ ۰

  قصدمشارکت درجشنوارهای اینده رادارم

 • امید
  ۲ ۰

  سلام،چرا قرعه کشی انجام نشد بانک اینده همیشه خوش قول بود ولی این دوره نه

 • فاطمه
  ۱ ۰

  چرا حتی خبری از قرعه کشی نیست.لااقل اطلاع رسانی کنن