{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 384660

با نواختن زنگ امید آینده؛

سال تحصیلی ٩٩-۱۳۹۸ با نواختن زنگ امید آینده و قرائت پیام بانک در مدرسه امید آینده در شهرک مهرشهر در بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی، رسماً آغاز شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، آیین بازگشایی مدارس امید آینده موسوم به «زنگ امید آینده» صبح روز دوشنبه (اول مهرماه) با حضور « ناصر مهین جعفرآبادی» مدیر امور بانکداری بین الملل بانک آینده و « سیدجعفر بنایی» رئیس شعبه بانک در بیرجند، «محمدحسین یکه خانی» رئیس آموزش و پرورش بیرجند و تعدادی از خانواده دانش آموزان در مدرسه امید آینده در این شهرستان، برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر نواختن زنگ امید آینده، پیام بانک آینده به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید قرائت شد و دانش آموزان با عبور از زیر قرآن مجید راهی کلاس های درس شدند.

بانک آینده از گروه سرود دانش آموزی ناشنوایان که در این مراسم، سرود و برنامه هنری اجرا کردند، با اعطای کارت هدیه، تقدیر کرد.

مدرسه 6کلاسه امید آینده به مساحت 1512مترمربع و زیربنای 825 مترمربع در مرکز استان خراسان جنوبی در سال١٣٩۶ احداث و به بهره برداری رسیده است و حدود 380دانش آموز در دو نوبت در مقطع ابتدایی در این مدرسه تحصیل می کنند.

بانک آینده یازده مدرسه امید آینده در مناطق کمتر برخوردار در شیراز، ایلام، سنندج، زاهدان، کرمان، بیرجند، بوشهر، یاسوج و بندرعباس، تالش و تهران احداث کرده است و حدود 4 هزار دانش آموز در این مدارس تحصیل می کنند.

در این مراسم همچنین مدیران ارشد بانک آینده علاوه بر بازدید از مدرسه و گفت و گو با مدیران و معلمان با دانش آموزان و اولیاء آنها گفت و گو کردند و همچنین به مناسبت آغاز سال تحصیلی و برگزاری آیین زنگ امید آینده، به دانش آموزان این مدرسه بسته های لوازم التحریر و نوشت افزار اهدا کردند.

اهدای بسته های نوشت افزار به دانش آموزان سراسر کشور در آغاز سال تحصیلی از سنت های نیکوکاری بانک آینده است که بر مبنای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی است که  از سال 1395 بنا نهاده شده و در این مدت بیش از 6 میلیون بسته لوازم التحریر میان دانش آموزان کشور توزیع شده است، که امسال نیز همزمان با اول مهر این سنت حسنه به صورت گسترده آغاز شده است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری