کد خبر 383886

با نواختن زنگ امید آینده؛

سال تحصیلی جدید در مدرسه امید آینده در باغک جنوبی آغاز شد

سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ با نواختن زنگ امید آینده و قرائت پیام بانک در مدرسه امید آینده در روستای باغک جنوبی در شهرستان تنگستان در استان بوشهر، رسماً آغاز شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، آیین بازگشایی مدارس امید آینده موسوم به «زنگ امید آینده» روز دوشنبه (اول مهرماه) با حضور «مرتضی شاکری» نایب رئیس هیات مدیره و ناظر بر حوزه منابع انسانی و توسعه مدیریت بانک آینده، علیرضا حسن زاده رئیس شعبه بانک در بوشهر، رفیعی پور فرماندار و پولادیان مدیر آموزش و پرورش تنگستان و شماری از روسای ادارات و مسئولان محلی این شهرستان و نماینده و ناظر اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، در مدرسه امید آینده در روستای باغک جنوبی در استان بوشهر، برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر نواختن زنگ امید آینده، پیام بانک آینده به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید قرائت شد و دانش آموزان با عبور از زیر قرآن مجید راهی کلاس های درس شدند.

مدرسه 6 کلاسه امید آینده باغک جنوبی به مساحت2050 مترمربع و زیربنای 800 مترمربع، در اسفندماه ١٣٩۶ احداث و به بهره برداری رسیده و حدود 150دانش آموز در یک نوبت در مقطع ابتدایی در این مدرسه تحصیل می کنند.

بانک آینده یازده مدرسه امید آینده در مناطق کمتر برخوردار در شیراز، ایلام، سنندج، زاهدان، کرمان، بیرجند، بوشهر ، یاسوج و بندرعباس، تالش و تهران احداث کرده است و حدود 4هزار دانش آموز در این مدارس تحصیل می کنند.

در این مراسم همچنین مدیران ارشد بانک آینده علاوه بر بازدید از مدرسه و گفت و گو با مدیران و معلمان با دانش آموزان و اولیاء آنها گفت و گو کردند و همچنین به مناسبت آغاز سال تحصیلی و برگزاری آیین زنگ امید آینده، به دانش آموزان این مدرسه بسته های لوازم التحریر و نوشت افزار اهدا کردند.

اهدای بسته های نوشت افزار به دانش آموزان سراسر کشور در آغاز سال تحصیلی از سنت های نیکوکاری بانک آینده است که بر مبنای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی است که  از سال 1395 بنا نهاده شده و در این مدت بیش از 6 میلیون بسته لوازم التحریر میان دانش آموزان کشور توزیع شده است، که امسال نیز همزمان با اول مهر این سنت حسنه به صورت گسترده آغاز شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری