کد خبر 341768

برگزاری قرعه کشی دوره چهارم جشنواره همراه بانک تجارت

قرعه کشی چهارمین هفته جشنواره همراه بانک تجارت برگزار و اسامی برندگان ۲۰ جایزه ۱۰میلیون ریالی و ۳۰ جایزه ۵ میلیون ریالی بن خرید دی جی کالا برای مشخص شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، مراسم قرعه کشی چهارمین دوره جشنواره همراه بانک تجارت روز دوشنبه 20اسفند ماه با حضور حاجعلی رئیس هیات مدیره بانک، به روش گوی و گردونه برگزار و همزمان از طریق صفحه اینستاگرام بانک تجارت  پخش شد.

رئیس هیات مدیره بانک تجارت با اشاره به برگزاری این جشنواره گفت: بانک تجارت همواره از برگزاری این نوع جشنواره ها خاطره خوبی از خود نزد مردم و مشتریان خود بجا گذاشته است.  

وی افزود: همراه بانک جدید تجارت به عنوان سامانه ای با امکانات ویژه در سیستم مالی و بانکی کشور طراحی و با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه شده است .

قبل از آغاز برگزاری مرحله چهارم جشنواره ، به منظور اجرای قوانین وتامین منافع کاربران همراه بانک تجارت و با توجه به اینکه در قرعه کشی مرحله سوم این جشنواره نام دو نفر از برندگان تکراری بود، پیش از برگزاری قرعه کشی مرحله چهارم برای مشخص شدن نام 2 برنده دوره قبل مجددا قرعه کشی انجام شد و برندگان دو جایزه 10میلیون ریالی و 5 میلیون ریالی دوره سوم مشخص شده و نام آنها در لیست برندگان قرار گرفت.

جشنواره همراه بانک تجارت به صورت هفتگی تا 15 فروردین ماه سال98 ادامه دارد. دراین جشنواره آن دسته از مشتریانی که نرم افزار جدید همراه بانک تجارت را نصب کرده باشند، می توانند با جمع آوری امتیازات لازم در قرعه کشی نهایی سه جایزه یک میلیارد ریالی کمک هزینه خرید واحد مسکونی شرکت کنند.

علاقه‌مندان، مشتریان و اعضای باشگاه مشتریان این بانک می‌توانند با کسب امتیاز از طریق نصب اپلیکیشن همراه بانک، انتقال وجه، خرید شارژ، پرداخت قبض، خرید بسته‌های اینترنتی، عضویت در باشگاه مشتریان و مشارکت در بخش نیکوکاری شانس خود را برای بهره‌مندی از جوایز ارزنده جشنواره همراه بانک تجارت افزایش دهند. دریافت اپلیکیشن همراه بانک تجارت از طریق آدرس سایت اینترنتی این بانک به آدرس mobilebank.tejaratbank.ir امکان‌پذیر است.

نصب همراه بانک تجارت50 امتیاز، عضویت در باشگاه مشتریان 20 امتیاز، انتقال وجه کارتی 25 امتیاز، خرید بسته اینترنتی و خرید شارژ 20 امتیاز، پرداخت قبض 10 امتیاز و نیکوکاری 15 امتیاز را برای اعضای باشگاه و شرکت‌کنندگان در جشنواره به همراه دارد. حداقل امتیاز برای شرکت در جشنواره 100 امتیاز و برای بهره مندی از سه جایزه بزرگ یک میلیارد ریالی 1000 امتیاز است. امتیازات جمع آوری شده توسط هریک ازشرکت کنندگان در این جشنواره به صورت هفتگی محاسبه شده و برای شرکت در قرعه کشی  هفته بعد کسب حداقل 100امتیاز الزامی است.

اسامی برندگان دوره چهارم جشنواره همراه بانک تجارت درپایگاه اینترنتی بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir درج می شود.

Yn8weJq5I7qp

3CntccQ6tiLl

MIyBSvZ1chgo

بیشتر بخوانید
ارسال نظر