کد خبر 299121

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران خبر داد:

حضور جوان‌ترین متخصصان حوزه IT در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در سومین همایش نمایندگان انفورماتیک استان ها بیان داشت: خلق محصولات جدید بانکداری الکترونیک برای جلب رضایت حداکثری مشتریان بسیار حائز اهمیت است و بانک قرض الحسنه مهر ایران در این حوزه همپای سایر بانک های بزرگ شبکه بانکی کشور در حرکت است.

به گزارش اقتصادآنلاین، سومین همایش نمایندگان انفورماتیک استان ها با حضور مرتضی اکبری مدیرعامل و حسن تلیکانی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در سالن اجتماعات ساختمان ادارات ستاد مرکزی برگزار شد.

اکبری در این جلسه هم اندیشی با اشاره به ضرورت بروزرسانی دانش و اطلاعات همکاران انفورماتیک اظهارداشت: با وجود اینکه تنها ده سال از فعالیت این بانک می گذرد اما خدمات و سبد محصولات آن را با بانک های بزرگ و قدیمی کشور مقایسه می کنند و از آنجایی که حوزه IT قدمت چندانی در نظام بانکی ندارد از این رو تسریع و پیشرفت در این عرصه برای همه یکسان است.

وی افزود: جوانترین متخصصان و کارشناسان علم فن آوری اطلاعات و ارتباطات در بانک قرض الحسنه مهر ایران حضور دارند که از نظر اطلاعات شخصی به مراتب بروز تر هستند.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران به اشاره به روند پیشرفت و توسعه زیرساخت های بانک در زمینه IT بیان داشت: طی ده سال گذشته اقدامات موثر زیادی در فن آوری اطلاعات و ارتباطات انجام شده است اما فعالیت و میزان پوشش خدمات بانکداری مدرن باید گسترده تر باشد.

وی تصریح کرد: تحرک در خلق محصولات جدید انفورماتیکی و بانکداری الکترونیک بسیار حائز اهمیت است و همکاران ما با پویایی و دانش خود باید با توجه به نیاز جامعه محصولات مناسبی را طراحی کنند.

در ادامه، حسن تلیکانی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز خاطرنشان کرد: در زمینه IT گامهای موثر و مطلوب زیادی برداشته شده و کارکنان بخشهای مختلف این اداره از افراد متخصص و فنی تشکیل شده است.

وی افزود: امروزه، بانکی که حوزه انفورماتیک قوی نداشته باشد بقای آن به خطر می افتد و بانک قرض الحسنه مهر ایران در این عرصه با تولید محصولات متنوع بسیار خوب عمل کرده است.

تلیکانی تصریح کرد: بانک هایی بهترین عملکرد را در جذب منابع پایدار و تخصیص بهینه آن از خود ارائه می دهند که قویترین فن آوری اطلاعات و ارتباطات را داشته باشند تا بتوانند در تمامی قسمت های بزرگ اقتصادی مطلوب عمل کنند.

شایان ذکر است، نجدی مدیر امور استان ها، انصاری جعفری رییس اداره کل فن آوری و اطلاعات و محبوبه رنجبر رییس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی نیز در این نشست علمی و تخصصی حضور داشتند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر