کد خبر 213348

عضو هیات مدیره بانک در بازدید از اداره سازمان و برنامه ریزی:

باید برای ساختار حرفه‌ای در بانک قرض الحسنه مهر ایران تلاش نمائیم

عیسی امامی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در بازدید از اداره سازمان و برنامه ریزی بر لزوم تکمیل ساختار حرفه ای بانک و به روز رسانی دائمی اطلاعات تاکید کرد و گفت: در دنیای امروز اساتید، کارشناسان و متخصصان زیادی وجود دارد که به شکل حرفه ای در حال به روز رسانی داده ها و اطلاعات سازمانی خود هستند و در این راستا گام های موثری برای تعالی سازمان ها و نهاد خود بر می دارند.

به گزارش اقتصادآنلاین، امامی در این بازدید ادامه داد: از اداره سازمان و برنامه ریزی انتظار دارم تا با انجام اقدامات مطالعاتی جدید، هدفمند و متناسب با ساختار بانک، چارت تشکیلاتی و ماموریت های مجموعه را به روز رسانی نماید.

وی تصریح کرد: هسته و فکر اصلی در حوزه های مختلف بانکداری باید از اداره سازمان و برنامه ریزی شروع شود و شما باید بر تمامی ابعاد و ساختار شبکه بانکی مسلط باشید؛ از این رو لازم است تا تمامی اطلاعات بنیادی این بانک با اشاره به نیازهای جامعه و نحوه عملکرد سایر بانک های داخلی و خارجی مطابق گردد.

عضو هیات مدیره بانک شناخت و مطالعه بانک های داخلی و خارجی کشور را مهم تلقی نمود و اظهار داشت: همکاران این حوزه می توانند برای کامل نمودن تحقیقات و پژوهش های خود با دانشگاه و مراکز مطالعات مجلس و دولت همکاری و تعاملات جدی داشته باشند.

وی افزود: مطمئناً نتیجه این بررسی ها در بهبود محصولات و ایجاد خدمات جدید قرض الحسنه موثر می باشد و اندیشه همکاران می تواند راهکارها و روش های مناسب و بدیعی را ابداع نماید.

امامی ضمن تاکید بر اهمیت و نقش این اداره در آشنایی همکاران با مبانی تشکیلاتی، ساختار، ماموریت ها و مسئولیت های بانک بیان داشت: در این قسمت توقع از اداره سازمان و برنامه ریزی بسیار بالاست و تمامی کارکنان باید با ارزیابی شبکه بانکی کشور و بانک های خارجی در این حوزه عملکرد شایسته ای را عرضه نمایند.

در پایان، علیرضا اقدامی رئیس اداره سازمان و برنامه ریزی ضمن تقدیر از رهنمودهای عضو هیات مدیره بانک، گزارش مبسوطی از اقدامات انجام شده و برنامه های در حال تدوین و پیگیری ارائه نمود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری