{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}

عیسی امامی

مدیر

عنوان شغل

عضوهیئت مدیره ی بانک قرض الحسنه مهرایران

مدرک تحصیلی

کارشناسی ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه آزادواحدتهران مرکز

سوابق اجرایی

معاون مدیریت شعب بانک ملت

 

مدیرشعب بانک ملت

 

مشاورمعاون مدیرعامل بانک ملت

 

مشاورمدیرعامل بانک ملت

 

مدیرامور بانک ملت

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهرگرگان

 

عضوشورای رقابت

  • عیسی امامی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران به همراه سلطانیان، مدیر شعب استان تهران به صورت سر زده از شعب سطح استان بازدید و آمار عملکرد حوزه های مختلف آنان را بررسی کرد.

  • عیسی امامی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران به همراه یوسف نجدی مدیر امور استان ها به منظور ارزیابی عملکرد و بررسی میزان منابع، مصارف و مطالبات بانکی، از مدیریت و شعب استان ایلام بازدید کرد.

  • عضو هیات‌مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران: با پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل نظام جمهوری اسلامی انتظار این بود که فعالیت‌های بخش اقتصادی با معیارهای اقتصاد اسلامی در انطباق باشد. شریان اصلی اقتصاد پول است و این سیاست‌های پولی باید با رهنمودهای اسلام منطبق باشد تا اقتصاد اسلامی شکل بگیرد.

  • عضو هیات مدیره بانک در بازدید از اداره سازمان و برنامه ریزی:

    عیسی امامی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در بازدید از اداره سازمان و برنامه ریزی بر لزوم تکمیل ساختار حرفه ای بانک و به روز رسانی دائمی اطلاعات تاکید کرد و گفت: در دنیای امروز اساتید، کارشناسان و متخصصان زیادی وجود دارد که به شکل حرفه ای در حال به روز رسانی داده ها و اطلاعات سازمانی خود هستند و در این راستا گام های موثری برای تعالی سازمان ها و نهاد خود بر می دارند.