کد خبر 211891

عضو هیات مدیره بانک در سفر به استان اردبیل:

بانک قرض الحسنه مهر ایران برنامه محور و منظم عمل می‌کند

سلیمان توکلی عضو هیات مدیره، یوسف نجدی مدیر امور استان ها و طبلشی رئیس اداره پشتیبانی بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور بررسی و ارزیابی عملکرد شعب استان اردبیل در راستای اهداف ابلاغی سال۹۶ به این استان سفر کردند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، در اولین روز این سفر، از شعب شهرستان نمین و میدان جهاد بازدید بعمل آمد و وضعیت منابع، مصارف و مطالبات این شعب نسبت به سال گذشته و نحوه اجرای طرح های جدید بانک نظیر بانکداری اجتماعی، پیوندمهر و... مورد بررسی قرار گرفت و رهنمودهای لازم در خصوص بازاریابی و بهبود عملکرد استان ارائه شد.

در ادامه، جلسه هم اندیشی کارکنان شعب و دوایر ستادی در محل ساختمان سرپرستی این استان برگزار گردید. توکلی در جمع همکاران ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته در استان، برای تحقق هدف طلایی سال۹۵ و تداوم رشد منابع در سالجاری، بیان داشت: بانک ما برنامه محور است و برای لحظه به لحظه آن برنامه داریم و بنا به تاکید مدیرعامل محترم بانک، فعالیت های ما نسبت به خواست مشتریان انعطاف پذیر بوده و هدفمان جلب رضایت آنان می باشد.

وی استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک نظیر اینترنت بانک، همراه بانک، تلفن بانک و پایانه های فروشگاهی را موجب تسهیل در دسترسی مشتریان به خدمات بانکی عنوان کرد و تلاش بیشتر همکاران برای معرفی و 

بهره مندی مراجعین از بروزترین امکانات الکترونیکی و اینترنتی را خواستار شد.

تاکید بر اجرای طرح های ضربتی تسهیلات ازدواج، بانکداری اجتماعی، پیوند مهر ایران و مصوبات کمیته رفاهی بانک از دیگر مواردی بود که توسط سلیمان توکلی مطرح شد.

نجدی، مدیر امور استان ها نیز با اشاره به اهمیت مشتری مداری در اجرای طرح ضربتی ازدواج جوانان، عملکرد مناسب همکاران در این زمینه را موجب برند سازی برای بانک قرض الحسنه مهرایران بعنوان «بانک ازدواج» و تثبیت جایگاه بانک نزد بانک مرکزی عنوان کرد.

وی به مشارکت همکاران در امر بازاریابی، جذب مشتریان جدید، اجرای بخشنامه ها و دستورالعمل های بانک تاکید کرد و اجرای دقیق تفاهم نامه هایی نظیر بنیاد مسکن و ناجا را مایه سربلندی دانست.

در این جلسه، وکیلی مدیر شعب استان اردبیل نیز به ارائه گزارشی ازعملکرد شعب پرداخت و آمار و اقدامات صورت گرفته در سال گذشته و چهارماه ابتدای سالجاری را بیان نمود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری