{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 206867

با حضور وزیر نیرو و حمایت بانک صادرات ایران انجام شد:

با حضور چیت چیان وزیر نیرو، عملیات اجرایی پروژه شبکه جمع آوری و نصب انشعاب فاضلاب که توسط بانک صادرات ایران تأمین مالی شده است، آغاز شد.

بــه گــزارش اقتصاد آنلاین، این بانک در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و به منظور افزایش رفــاه بیشتــر جـــامعـه و تقـویــت زیـر ســاخت های کشور، حمایت از طرح های کلان اقتصادی در اقصی نقاط کشور را در دستور کار قرار داده که در این راستا تأمین مالی برای عملیاتی شدن پروژه شبکه جمع آوری و نصب انشعابات فاضلاب در شهرستان بجنورد را عهده دار شد.

این گزارش می افزاید: عملیات اجرایی این پروژه که با برآورد مبلغ ٣٥٠ میلیارد ریال و با مشارکت بانک صادرات ایران در روز ٥ شنبه مورخ ٢٢ تیرماه سال جاری با حضور وزیر نیرو آغاز گردید، افزایش جمعیت تحت پوشش از ٢١ درصد به ٤٦ درصد را هدف گذاری کرده است.

شایان ذکر است استاندار خراسان شمالی در مراسم کلنگ زنی پروژه طی سخنانی از نقش بانک صادرات ایران که همواره در تأمین مالی پروژه ها و طرح های عمرانی، صنعتی در سطح کشور پیش قدم و مشارکت فعال داشته است، تقدیر نمود.

گفتنی است در مراسم مذکور جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران سازمان ها، دستگاه های اجرایی و مدیر شعب این بانک در آن استان حضور داشتند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری