کد خبر 507816

در چهار ماهه اخیر؛

بانک دی ۱۲۰۰میلیارد ریال تسهیلات به فرهنگیان پرداخت کرد

بانک دی از آبان ماه سال جاری با اجرای طرح کارت اعتباری و تسهیلات ویژه فرهنگیان و با هدف ارج نهادن به این قشر تاثیرگذار، بیش از ۱۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات و اعتبار به متقاضیان پرداخت کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین، رحیم طاهری، عضو هیات‌عامل و معاون بانکی و بازاریابی بانک دی با اعلام این خبر گفت: جامعه معظم فرهنگیان کشور از زمان اجرای این طرح تا کنون، مبلغ 800 میلیارد ریال در قالب کارت اعتباری و 400 میلیارد ریال در قالب تسهیلات از محل این طرح دریافت کرده اند.
وی اظهار کرد: جامعه فرهنگیان اعم از کادر اداری، معلمان، نیروهای خدماتی مدارس دولتی، نیمه دولتی، خصوصی و همچنین کارکنان شاغل در وزارت و ادارات تابعه آموزش و پرورش سراسر کشور می توانند با مراجعه به شعب بانک دی در سراسر کشور از امکانات این طرح بهره‌مند شوند.
  متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این طرح به سایت بانک دی به نشانی: Day24.ir مراجعه کنند یا با مرکز ارتباط با مشتریان دی از طریق شماره تلفن28930 ارتباط برقرار کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • مم
    ۱ ۰

    من بعنوان یک فرهنگی واقعا تاسف خوردم که بانک دی با بهره 18% و نزدیک 6میلیون باید حساب بازکنی هک خود و هم ضامن این خیلی بی احترامی و لگدکوب کردن شان معلم است.با این شیوه نامه پرداخت وام واقعا متاسفم برای بانک دی
    تازه انقدر اذیت کردند که وقتی متوجه این شیوه نامه شدم همونجا درخواستم را پاره کردم ...