{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 423952

قائم مقام وزیر در امور بازرگانی در نامه‌ای به رئیس کل گمرک ایران از واگذاری اختیارات هیات وزیران به وزارت صمت برای رفع یا ممنوعیت کالاها و اقلام مورد نیاز مقابله با کرونا خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، هیات وزیران اختیاراتش را در خصوص ورود و خروج کالاهای مقابله با کرونا واگذار کرد.

حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر در امور بازرگانی در نامه ای به رئیس کل گمرک ایران از واگذاری اختیارات هیات وزیران به وزارت صمت برای رفع یا ممنوعیت کالاها و اقلام مورد نیاز مقابله با کرونا خبر داد.

در این نامه آمده است: احتراما، پیرو درخواست شماره ۲۲۵۷۷۶ام ۹۸ مورخ ۹۸.۱۲.۸ عنوان جناب آقای جهانگیری معاون اول محترم رئیس جمهور درخصو تفویض اختیار تأمین اقلام مورد نیاز برای مبارزه با ویروس کرونا و ابلاغ موضوع به گمرک جمهوری اسلامی ایران در رفع ممنوعیتها و اعمال محدودیتها در رابطه با اقلام مورد نیاز جهت مقابله با ویروس کرونا، از جمله آزادسازی تعداد ۶۳ دستگاه آمبولانس مورد نیاز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به استحضار می رساند که کلیه موارد در دست اقدام جنابعالی و همکاران براساس مصوبه شماره ۱۵۹۷۹۴ات ۵۷۵۰۹ه مورخ ۹۸.۱۲.۱۴ هیات محترم وزیران به پیوست تنفیذ گردیده است. لذا جا دارد مجددا تشکر خود را از زحمات جنابعالی، معاونین به ویژه جناب آقای دکتر بارونقی ابراز نمایم.

13981221001230_Test_NewPhotoFree

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری